Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym telewizorze OnePlus

OnePlus TV wkrótce zostanie uruchomiony - to jeden z najgorętszych bitów wiadomości w świecie technologii przez ostatnie kilka miesięcy.

Nie jesteśmy zaskoczeni: OnePlus zdarza się być jednym z najbardziej popularnych marek smartfonów, jeden z dość dedykowany zestaw nabywców, i to było tylko kwestią czasu, zanim zdecydowali się uruchomić OnePlus TV. Ale co to jest OnePlus TV będzie jak? Jaka jest jego specyfikacja? Czego można się spodziewać? Czy będzie to Smart TV?

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące OnePlus TV. Czytaj dalej!


W jakich rozmiarach będzie dostępny telewizor OnePlus?

Zgadujemy, że podczas gdy OnePlus wyda swój nowy telewizor w czterech różnych rozmiarach ekranu (nie wszystkie mają zostać wprowadzone wszędzie), najpierw wprowadzą wariant 55-calowy w Indiach. Inne rozmiary rumoured dla OnePlus TV obejmują, 43 cale, 65 cali i 75 cali. Marka nie ujawniła jeszcze, czy wszystkie warianty zostaną uruchomione w Indiach, ale idąc przez stronę startową Amazon, dostajemy 55-calowy OnePlus TV na pewno.

Jakie funkcje będzie oferować OnePlus TV?

55-calowy telewizor z pewnością będzie wyposażony w panel QLED, choć są pewne plotki, że warianty OLED mogą również przybyć kiedyś w dół linii.

Inne funkcje, które docenią nabywcy telewizorów to Bluetooth 5.0, Dolby Vision HDR, a także Dolby Atmos audio, z 50W wyjście i 8 głośników. OnePlus ujawnił również, że będzie korzystać z niestandardowego procesora obrazu (chip "Gamma Color Magic") - dla nowej serii telewizorów.

Jak będzie wyglądał telewizor OnePlus?

Wygląd telewizora OnePlus TV, który został zaprezentowany przez założyciela firmy, Pete'a Lau, wskazuje na duże wykorzystanie metalu i innych materiałów premium, w tym włókna węglowego!

Pilot OnePlus TV został również ujawniony, z jego zgrabny, płynny design, touchpad i aluminiowy korpus przypominający nam pilota Apple TV!

OnePlus zamierza zaoferować nie tylko wzornictwo klasy premium, ale także świetną jakość obrazu i wciągający dźwięk. Firma wyposaży również nowy telewizor w zasilanego przez AI asystenta głosowego wspieranego przez Alexę.

Czy będzie to telewizor typu Smart TV?

Tak, to prawda! OnePlus będzie korzystał z interfejsu Smart TV opartego na systemie Android, a pilot telewizora posiada również przycisk Asystenta Google.

Biorąc pod uwagę, jak OnePlus's smartphone OS, OxygenOS jest tak dobrze oceniane za jego mieszankę funkcji, wzornictwa i użyteczności, nie bylibyśmy zaskoczeni, aby zobaczyć ich TV OS jest tak samo dużo z rysunku, jak każda inna funkcja.

Nawet lepiej, OnePlus obiecał "bezproblemową integrację" z innymi produktami, co oznacza, że właściciele smartfonów OnePlus może być w miłej niespodziance.

W Indiach, OnePlus TV zostanie uruchomiony przez Amazon.in. Według Pete'a Lau, obecnie dostępne inteligentne telewizory nie oferują dobrze zintegrowanego doświadczenia użytkownika i internetu.

Kiedy i gdzie można kupić OnePlus TV? I ile będzie kosztował?

Pete Lau wspomniał już, że OnePlus stara się, aby OnePlus Television był lepszy od konkurencji. Będzie on łączył się ze smartfonem użytkownika, za pomocą którego będzie mógł wyświetlać istotne informacje, takie jak wpisy w kalendarzu, informacje o ruchu drogowym czy powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Cena nie jest jeszcze na zewnątrz, ale należy pamiętać, że OnePlus pierwszy stworzył splash z jego "przystępnych" flagowców. Biorąc pod uwagę ich historię, to nie będzie niespodzianką, aby zobaczyć bardzo konkurencyjne ceny, zwłaszcza na starcie.

Jeśli chodzi o to, gdzie można kupić OnePlus TV jest zaniepokojony, jesteśmy zgadywania będzie można odebrać go w sklepach OnePlus, jak również na stronie Amazon Indie (jest wymieniony jako Amazon Special). Kiedy można go kupić? Całkiem niedługo, ponieważ Amazon wymienił OnePlus TV jako część swojej Wielkiej Indyjskiej Sprzedaży, która powinna rozpocząć się gdzieś pod koniec września.

Kiedy zdecydujesz się na zakup telewizora, zalecamy kupno go z rozszerzonym planem gwarancyjnym. Nasz plan rozszerzonej gwarancji dla telewizora przedłuża gwarancję producenta do czterech lat, obejmuje awarie i usterki, jest wyposażony w bezpłatny serwis w domu oraz gwarancję naprawy lub wymiany.