Deszcz ofert na Amazon 'Wielki Festiwal Indyjski'

Amazon Indie jest z powrotem z drugiej edycji jego mocno promowane "Great Indian Festival", począwszy od dzisiaj. Wszystko, prawo od najbardziej popularnych smartfonów do laptopów, tabletów i urządzeń gospodarstwa domowego są do chwytania. Mamy listę w dół niektóre z najlepszych ofert dla Ciebie...

Do 35% Off na telefony komórkowe
Jeśli od dłuższego czasu planujesz zakup smartfona, teraz jest dobry moment. Możesz rozważyć Moto G4 Plus, Moto G4 Play, Samsung On 7 Pro, OnePlus 3 lub Lenovo K4 Note, aby wymienić tylko kilka. Są to najlepsze oferty na Amazon Indie i może chcesz uruchomić przez nich, aby podjąć lepszą decyzję o zakupie. Nasze najlepsze picki to: Moto G4 Plus, Samsung On 7 Pro i iPhone 6s.

Moto G4 Plus: Amazon oferuje Rs 1,500 off na Rs 14,999 tag cenowy dla 3GB RAM + 32GB pamięci masowej. Podczas gdy cena po obniżce wynosi Rs 13,499, z ofertą wymiany można uzyskać maksymalnie Rs 10,700 off na tym smartfonie.

Samsung On 7 Pro: Podobnie, Amazon oferuje Rs 1,200 off na Samsung On 7 Pro, który jest obecnie dostępny za Rs 9,990. Najlepszą częścią tej umowy jest, jeśli wymienisz to na starsze urządzenie można uzyskać maksymalną zniżkę w wysokości Rs 7,900 i to sprowadza cenę do Rs 2,000. Teraz to jest wielki interes!

iPhone 6s: Amazon oferuje wersję 64GB smartfona za jedyne Rs 45,599. 64 GB jest rzadka wersja teraz, jak Apple oficjalnie przestał sprzedawać model, aby utrzymać zdolności przechowywania spójne z nowszych modeli. W sumie, jest to wspaniała oferta dla miłośników iPhone'a.

Do 35% zniżki na laptopy i tablety
Na laptopy, tablety i akcesoria też są ogromne zniżki. Oto spojrzenie na najlepsze oferty dla Ciebie ...

Laptop HP 15-BE002TU 15,6 cala: Jest to jedna z najlepszych ofert w tej chwili. Ten laptop HP jest obecnie dostępny za jedyne Rs 21,790. Jego MRP jest Rs 24,354, ale Amazon Wielki indyjski Festival deal pomaga zaoszczędzić ponad Rs 2,560 na laptopie. Jest to całkiem dobre urządzenie z 1,6GHz procesor Intel Pentium N3710, 4GB DDR3L RAM i 1TB 5400rpm Serial ATA dysku twardego.

Notebook Dell Inspiron 3558: Jest to kolejna kradzież umowy dostępne dla Rs 25,990 w ofercie. Laptop inaczej kosztuje Rs 33,273 i pochodzi z 2GHz Intel 5th Gen Core i3 procesor, 4GB DDR3L RAM, 1TB dysk twardy i Ubuntu Linux systemu operacyjnego.

Apple iPad mini 2 (Wi-Fi): Apple iPad mini 2 jest nadal dość popularny i warto kupić, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego tag cenowy. Tablet ma 15% zniżki, która przynosi jego cenę w dół od Rs 25,900 do Rs 20,598. Zniżka ta jest stosowana tylko na iPad mini 2 32GB Wi-Fi wariant.

All-New Kindle: Jeśli jesteś fanem Kindle, pospiesz się i chwycić tę ofertę. Amazon Indie oferuje Rs 1,000 off na jego all-new Kindle. Więc cena Kindle spada do Rs 4,999. Oferta dotyczy zarówno czarnych i białych wariantów kolorystycznych. Dodaj w zniżki dla posiadaczy kart Citi, i okazuje się, że jest to jeszcze lepsza oferta.

Do 45% zniżki na telewizory
Marki takie jak Samsung, Sanyo, Philips i Panasonic, aby wymienić tylko kilka mają niesamowite oferty dzieje się obecnie, że nie można przegapić. Oto kilka telewizorów, które warto sprawdzić...

Samsung FH4003 HD Ready LED TV: Oryginalny koszt telewizora to Rs 27,900, ale Amazon India oferuje to samo za Rs 18,990. Masz zaoszczędzić ponad Rs 8.900 i to jest ogromna różnica. LED w tej cenie to dobry interes.

Philips 32PFL3230 HD Ready LED TV: Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych telewizorów budżetowych dostępnych w tej chwili w ofercie. Z płaskiej zniżki 25%, to 32-calowy telewizor jest dostępny za jedyne Rs 13,990. Jego rzeczywisty koszt jest Rs 18,758. Więc jesteś oszczędność prawie Rs 4,760. Nieźle, prawda?

Do 35% zniżki na dużych urządzeniach
Jeśli zostały oszczędności do wydania w tym sezonie świątecznym, to jest Twoja szansa, aby zapisać duże na niektóre z najdroższych dużych urządzeń domowych, takich jak klimatyzator, lodówka, pralka itp. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych dużych urządzeń dostępnych w ofercie...

Hyundai HSP53.GO1-QGE Split AC (1,5 Ton):
Nie mogliśmy znaleźć jednego lepszego niż to w ofercie z maksymalną zniżką 41%. Ten Hyundai klimatyzator z 3 oceny na Amazon Indie jest na sprzedaż za Rs 20.500. Jego rzeczywista wartość cenowa jest Rs 34,990. Jeśli się spieszyć i iść naprzód z tym szczeliny A.C można dostać się do zapisania prawie Rs 14.400.

LG GL-I322RPZL (308 Ltrs): Jeśli miałeś lodówkę na swojej liście zakupów na jakiś czas teraz, należy rozważyć ten LG lodówka, która jest obecnie dostępna na Amazon dla Rs 27.500 z rabatem ponad 24%. Koszt spadł z Rs 36,040 do Rs 27,500 i to naprawdę nie jest zła oferta. Jest to mróz wolna podwójne drzwi lodówka z 4 oceny na Amazon, co po prostu oznacza, że jest prawdopodobnie warte kosztów.

Bosch WAK24168IN Pralka: Bosch, jedna z najbardziej znanych marek dla pralek ma ten model w ofercie, która jest dostępna z płaską 27% zniżki na Amazon Indie. Ten w pełni automatyczny przedni ładowanie myjka jest obecnie w cenie Rs 25,990, który pierwotnie kosztuje Rs 35,999. Posiada 7 kg pojemności, ma wielką prędkość wirowania na 1200rpms i jest znany z niesamowitego programu mycia. Jest to dość kusząca oferta, w której można zaoszczędzić ponad 10 000 Rs.

Warto wydać trochę więcej na ochronę swojego urządzenia i sprzętu
Więc jeśli już podjąłeś decyzję o tym, co kupić między 17 a 20 października podczas Amazon 'Great Indian Festival', to również ma sens, aby dać nowe urządzenie / Applaince pełną ochronę z Rozszerzona gwarancja lub Plan ochrony przed uszkodzeniem. Często panuje błędne przekonanie, że wydatki na te plany są drogie i są stratą pieniędzy. Faktem jest jednak, że plany te kosztują zaledwie 5% ceny urządzenia/sprzętu i przedłużają jego żywotność o co najmniej rok lub dwa lata.

Plany rozszerzonej gwarancji i ochrony przed uszkodzeniami OnsiteGo zależą od ceny Twojego produktu. Po wykupieniu planu zapewniamy bezproblemową obsługę z bezpłatnym odbiorem, naprawą i odbiorem bez dodatkowych kosztów. Wszystkie naprawy są wykonywane w autoryzowanych centrach serwisowych marki w całych Indiach. Oferuje również gwarancję terminowej naprawy lub wymiany. Jeśli planujesz kupić duże urządzenie, takie jak telewizor, lodówka lub pralka podczas Amazon "Great Indian Festival", nie musisz się martwić, jak OnsiteGo oferuje bezpłatny at-home usługi dla dużych urządzeń. Oznacza to, że do Twojej lokalizacji zostanie wysłany pracownik wykonawczy, który naprawi Twoje urządzenie. Wszystko to za zaledwie ułamek kosztów urządzenia nie jest wcale zła oferta. Musisz także zapłacić tylko raz przy zakupie planu, po którym naprawy są całkowicie bezgotówkowe.

Zdezorientowany, który z nich wybrać? Przedłużona gwarancja czy ochrona przed uszkodzeniami?
Zalecamy zakup obu, aby w pełni zabezpieczyć swoje urządzenie/urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta. Oto, co obejmują poszczególne plany...
1) Roz
szerzona gwarancja:
Jest to przedłużenie gwarancji producenta o 1 lub 2 dodatkowe lata z dodatkowymi korzyściami. Plan ma zastosowanie do wszystkich urządzeń i sprzętu.

2) Spills & Drops Protection Plan / Plan ochrony przed uszkodzeniem: To może uratować Cię od wszystkich problemów związanych z naprawą urządzenia po każdym fizycznym lub płynnym uszkodzeniu. Plan jest dostępny dla smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych i laptopów na okres maksymalnie 1 roku.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić plany OnsiteGo

(Amazon oferuje 15% (tylko aplikacja) lub 10% (tylko strona) cashback dla posiadaczy kart banku Citi. Amazon 'Great Indian Festival' kończy się 20 października. Należy również pamiętać, że ceny mogą ulec zmianie na Amazon India)