Oszczędzanie pieniędzy w poniedziałek: Budżetowy wieczór na randkę

Niezależnie od tego, czy świętujesz Walentynki z ukochaną osobą, czy szukasz sposobów na regularne spotkania z drugą osobą, finanse często mogą stanąć na przeszkodzie. Nawet jeśli jesteś już po ślubie, regularne wieczory randkowe to absolutna konieczność. Musisz spędzić czas razem, bez rozpraszających czynników codziennego życia, z dala od dzieci i rodziny, aby cieszyć się sobą nawzajem.

W dodatku do pobytu w domu daty, z odrobiną kreatywności, można cieszyć się budżetowych randki wieczory poza domem. The hubby i ja byliśmy bardzo proaktywni o dating dla ostatniego roku lub tak. Przeszliśmy przez fazę niszczenia i naprawiania, i nadaliśmy wysoki priorytet randkom - nawet jeśli nie zawsze są one tanie. Jednakże, wykorzystaliśmy kupony i kilka wyjątkowych okazji, aby zmieścić projekt alfabetycznej randki w naszym budżecie. Po drodze odkryliśmy kilka niedrogich (a często darmowych!) pomysłów:

  • Księgarnie: Oprócz prostej przyjemności chodzenia ręka w rękę przez alejki z książkami z moim mężem, księgarnie często mają dodatkowe wydarzenia, takie jak odczyty poezji, lokalni muzycy lub otwarte wieczory mikrofonowe.
  • Coffee Shops: Żadne z nas nie pije kawy, ale gorąca czekolada na pewno jest miła (i tania) w mroźną, zimową noc. Możesz również znaleźć okazjonalne wydarzenie tutaj, zbyt.
  • Muzea: Nasze lokalne muzeum sztuki jest w 100% darmowe! Zwiedziliśmy również Muzeum Dziecięce - bez dzieci - nasze wcześniej zakupione członkostwo.
  • Lokalne parki: Od szlaków do obserwacji ptaków do zaplanowanych wydarzeń, twój lokalny park może być źródłem darmowej rozrywki dla par, oprócz rodzin.
  • Geo-Caching: Mieliśmy tak zabawny czas na naszej daty geocaching, że rozważamy dodanie go do kolejki ponownie! Jeśli nie masz smartfona lub gps, możesz iść na poszukiwanie skarbów razem z low-tech Letterboxing outing.
  • Arkady wideo: Nie za darmo, ale spędziliśmy godziny na jednej rolce ćwiartek. To jest niski klucz, czasami konkurencyjne i dużo zabawy.
Teraz chcemy usłyszeć wasze pomysły na randki z budżetem! Zasady są proste: napisz na dany temat, wspomnij o MSM i podaj link do Niekosztowo w swoim poście, a następnie wróć tutaj, aby dodać swój permalink w Mr. Linky. Pamiętaj, aby złapać banner, aby wszyscy wiedzieli, że bierzesz udział! Jeśli nie masz własnego bloga, zapraszamy do podzielenia się swoimi wskazówkami w komentarzach. Następnie, sprawdź wspaniałe wskazówki od Team Inexpensively i naszych czytelników.

Uwielbiamy słuchać o Twoich wskazówkach, trikach i pomysłach na oszczędne życie każdego tygodnia. Dołącz do nas w Poniedziałek Oszczędzania Pieniędzy i podziel się z nami swoimi oszczędnymi radami na przetrwanie zimy -jak zaopatrujesz się w zimowe zapasy, czapki, płaszcze, rękawiczki i co robisz, kiedy utkniesz w domu?