4 darmowe aplikacje, które musisz mieć, aby utrzymać formę

Najczęstszym postanowieniem, jakie większość z nas podejmuje na początku każdego roku, jest rozpoczęcie zdrowego stylu życia, którego oczywiście nie zbyt wielu z nas jest w stanie skutecznie się trzymać. Po co czekać na nowy rok i wydawać dużo na drogie diety, kiedy masz kilka dobrych aplikacji, które pomogą Ci utrzymać formę? Oto kilka aplikacji, z których możesz wybrać, aby pozostać w formie ...

1. MyFitnessPal

MyFitnessPal pozostaje hitem z większości freaków fitness nawet po 13 latach od jego uruchomienia. Baza danych aplikacji zawiera więcej niż 6 milionów pozycji spożywczych. Oznacza to, że można klucz w spożyciu kalorii dla prawie każdego jedzenia, które jesz, począwszy od idli do kanapek lub napojów na bazie kawy, a nawet deserów. Nie tylko to, jego wbudowany importer receptur również pozwala znaleźć i śledzić przepisy z sieci. Nie zapominajmy, że aplikacja integruje się również z Apple's HealthKit i Google Fit.
Dostępne dla: iOS i Android

2. Lose It

Ten jest dość przyjazny dla użytkownika koncentruje się na liczeniu kalorii i tak, to jest wolny, chyba że jesteś zainteresowany w wersji premium. Lose It ma zespół ekspertów, którzy weryfikują informacje żywieniowe żywności przechowywane w ich bazie danych. Na podstawie wagi, wieku i celów zdrowotnych, aplikacja generuje dzienne zapotrzebowanie na kalorie i spersonalizowany plan odchudzania dla Ciebie. W rzeczywistości, jeśli jesteś na poważny reżim odchudzania, można również śledzić spożycie kalorii wyciągając dzienny i tygodniowy raport.
Dostępne dla: iOS i Android

3. Jefit

Jeśli uwielbiasz spędzać godziny na siłowni, ta aplikacja jest dla Ciebie. JeFit ma setki ćwiczeń, z których możesz wybierać, aby pozostać w formie. Pomaga tworzyć super-set treningi i rejestruje swoje zdjęcia postępów, aby utrzymać motywację i osiągnąć swoje cele fitness. Jeśli jesteś typem osoby, która ciągle potrzebuje motywacji, ucieszy Cię wiadomość, że Jefit oferuje społeczność fitness, w której możesz dzielić się ćwiczeniami i zachęcać się nawzajem.
Dostępne dla: iOS i Android

4. MyNetDiary

Jak większość aplikacji, ta również śledzi spożycie kalorii i odżywianie, jak również rutynę ćwiczeń. Zaletą MyNetDiary są wykresy i grafy, które pozwalają na dalszą motywację i pokazują, jak daleko zaszedłeś. Jest to aplikacja przyjazna dla użytkownika i umożliwia skanowanie kodów kreskowych pakowanej żywności, co pomaga w dokonywaniu zdrowych wyborów.
Dostępne dla: iOS i Android