Portrety zombie na zamówienie

Jedną z rzeczy, które zrobiłem, aby zwiększyć swoje dochody, aby spróbować spłacić mój dług szybciej było to, że wymyśliłem różne rzeczy, które mogłem zrobić, aby spróbować sprzedać. Mój sklep Etsy nagle się narodził i każde pieniądze, które zarobiłam i nadal zarabiam z tej sprzedaży idą prosto na spłatę mojego długu.

Fajnie jest czuć się pro-aktywnie, ale jeszcze fajniej jest myśleć o zupełnie przypadkowych rzeczach, które można stworzyć, aby spróbować je sprzedać.

Niektóre z tych pomysłów sprawdziły się lepiej niż inne. Na przykład, pomyślałem, że może rysowanie ludzi byłoby dobrym money-makerem/BIG HIT. Jedynym problemem było to, że nie sądziłem, że potrafię rysować ludzi bardzo dobrze. Na przykład, nie bardzo realistycznie, więc zdecydowałem, że spróbuję zmaksymalizować okropność moich rysunków i zrobię "Brzydkie Portrety" ludzi. To nie był taki hit, na jaki liczyłem.

Zmieniłam je więc na portrety ludzi w stylu zombie lub wampirów. Wciąż trzymając się tej całej niefajnej sprawy, ale czyniąc ją bardziej wiarygodną. To znaczy, naprawdę, kto nie kocha dobrego zombie. To znaczy, dajcie spokój.

Poruszam tę kwestię, ponieważ zamienianie ludzi, zwierząt domowych, dzieci i rodzin w zombie lub wampiry na prezenty ślubne/rocznicowe/urodzinowe/prysznic dla dziecka/przypadkowe/anytime nigdy nie było czymś, co rozważałabym zrobić przed Spending Fast. Ponieważ nigdy nie musiałam "tam iść", to chyba nigdy tego nie robiłam.

Dzięki Spending Fast znalazłam (i nadal znajduję) siebie myślącą o różnych pomysłach i badającą opcje rzeczy, których wcześniej nie brałam pod uwagę. Mój umysł został w pewien sposób otwarty. Stwierdzam, że efekty uboczne Spending Fast są różnorodne, często niespodziewane i zazwyczaj całkowicie mile widziane.