5 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć, których powinieneś używać

Firmy telefonii komórkowej w tych dniach są wymyślanie z wielu funkcji i jakości pozostawiając nas wszystkich zdumiony i, w dylemacie, jeśli chodzi o zakup najlepszego telefonu. W rzeczywistości, zostały one płacąc dużo więcej uwagi do ich jakości aparatu, aby dać najwyższej jakości doświadczenie dla swoich użytkowników. Faktem pozostaje, że bez względu na to, jak dobry aparat telefonu, nadal potrzebujesz aplikacji fotograficznej dla niektórych efektów i filtrów, aby Twoje zdjęcia wyglądają nadzwyczajnie. Oto 5 takich aplikacji do wyboru ...

1. Retrica

Jeśli masz obsesję na punkcie robienia dużej ilości zdjęć, zgadujemy, że już wiesz o Retrica. Aplikacja składa się z ponad 100 filtrów, które dają podgląd na żywo, jak będzie wyglądało Twoje zdjęcie w wizjerze. Ma prosty interfejs i działa dobrze dla tych, którzy szukają na dając ich zdjęcia funky twist z niektórych chłodnych filtrów i efektów. Jego wolny na App Store, jak również Sklep Play.

Źródło obrazu: ytimg.com

2. Snapseed

Google-owned app, Snapseed jest najbardziej unikalny i przyjazny dla użytkownika aplikacji musisz kiedykolwiek natknąć. Snapseed daje dostęp do jego surowego narzędzia zgodności, który pozwala na korzystanie z szerokiej gamy funkcji w zaledwie kilka kliknięć. Pozwala również na dodawanie tekstów i ramek wraz z selektywną ostrością i unikaniem obiektu. W sumie, jest to jeden z najlepszych i najprostszych aplikacji do edycji zdjęć do wykorzystania z łatwych kontroli i narzędzi wielkich.

Źródło obrazu: travellingdaze.com

3. CameraZoom FX

Dzięki CameraZoom FX możesz nauczyć się wielu technicznych rzeczy, takich jak regulacja czasu otwarcia migawki, o których nie wszyscy z nas mogą wiedzieć. Jest to jedna z najlepszych aplikacji, jeśli chodzi o aplikacje Zoom Camera. Pochodzi z różnych trybów fotografowania viz Tryb poklatkowy, najlepszy tryb strzał, stabilny tryb strzał, tryb HDR, itp. Nie tylko to, aplikacja pochodzi również z różnych filtrów i naklejek, aby Twoje zdjęcia wyróżniają się.

Źródło obrazu: pelfusion.com

4. Kamera 360

Kto nie wie o Camera 360? Aplikacja pokazuje filtry z różnymi obiektywami, zanim jeszcze klikniesz zdjęcie, co pomoże Ci zdecydować, który filtr najbardziej Ci odpowiada. Oprócz tego, aplikacja ma również wbudowane naklejki i efekty kreskówek, dając nam jeszcze więcej powodów, aby zainstalować tę aplikację od razu!

Źródło obrazu: pinimg.com

5. Panorama 360

Jak sama nazwa wskazuje, Panorama 360 pozwala uchwycić najlepsze z 360 stopni - coś, czego nie można uchwycić w jednej klatce. Możesz również oglądać filmy w tym samym czasie, podczas gdy ty klikasz zdjęcia panoramiczne. W rzeczywistości aplikacja została sklasyfikowana na 1. miejscu pod względem najlepszej jakości zdjęć 360 stopni. Jest to najczęściej pobierana aplikacja i posiada dużą społeczność użytkowników, którzy również pasjonują się panoramami. Plus, jest przyjazny dla mediów społecznościowych, ponieważ pozwala szybko udostępniać swoje zdjęcia na Twitter, Facebook, itp.

Źródło obrazu: techadvisor.co.uk

Istnieje wiele więcej aplikacji do edycji zdjęć dostępnych, ale są to 5 najlepszych aplikacji, które polecamy spróbować użyć, aby dać swoim zdjęciom magiczny efekt. Ponadto, aby kontynuować klikanie dobrych zdjęć, ważne jest, abyś dobrze dbał o swoje urządzenie. Jest to możliwe dzięki planowi Onsitego Damage Protection Plan, który ochroni Twoje urządzenie przed rozlaniem, upadkiem lub innymi uszkodzeniami.