Samsung zaprezentuje nowy gadżet 7 sierpnia w Nowym Jorku

Samsung ma odsłonić nowy gadżet 7 sierpnia w Nowym Jorku

2 lipca 2019, 11:29 Ten materiał jest również dostępny ukrainskih

Sądząc po tym, że na zaproszeniu widać rysik, flagowy phablet Galaxy Note 10 zostanie odsłonięty 7 sierpnia

.

Gadżet zostanie odsłonięty w Barclays Center w Brooklynie, tym samym miejscu, gdzie południowokoreański gigant technologiczny wydał Note 9 w zeszłym roku, donosi CNET.

Samsung Galaxy Note był jednym z pierwszych dużych smartfonów wyposażonych w rysik o nazwie S Pen. Ostatnia plotka o Note 10 powiedział S Pen może mieć swój własny aparat, podczas gdy inna plotka mówi, Note 10 może mieć cztery tylne kamery. Zaproszenie przedstawia aparat fotograficzny, ale to nie obala żadnej z plotek.

Martphone prawdopodobnie otrzyma procesory Snapdragon 855 lub Exynos 9820 (w zależności od regionu). Pamięć RAM będzie miała 12GB, a bateria 4,170mAh (

inna wersja mówi o 4,500mAh). Bateria będzie obsługiwała szybkie ładowanie o mocy 25W. To było pierwotnie zgłoszone, że standardowe gniazdo słuchawkowe będzie zniknął, ale 3,5 mm jack audio jest nadal obecny w najnowszych renderingu i zdjęć przypadku.

Linia Note nie sprzedaje się tak dobrze jak urządzenia Samsung Galaxy S, ale phablet z dużym ekranem ma swoich fanów. Wprowadzony na rynek w 2011 roku pierwszy Note zapoczątkował trend większych wyświetlaczy w telefonach, który stał się normą w branży mobilnej.

Rozmiar ekranu pierwszego Note'a - 5,3 cala - wydaje się teraz niemal niewielki w porównaniu z dzisiejszymi gigantami, takimi jak 6,4-calowy wyświetlacz Note'a 9 czy 6,5-calowy ekran iPhone'a XS Max.

Premiera Note 10 ma miejsce w momencie, gdy Samsung i jego rywale zmagają się ze spowolnieniem na rynku smartfonów. Ceny najnowszych urządzeń rosną, ale ich funkcje nie zmieniają się drastycznie z generacji na generację. Oznacza to, że trzymamy nasze telefony dłużej niż kiedyś. Nadzieja pozostaje dla 5G i nowe projekty, takie jak składane telefony mogą ożywić przemysł smartfonów.

Zapisz się na
Techno
Daily e-mail newsletter o
tym, jak technologia zmienia świat
Zapisz się
codziennie o 17:00 Redaktor:
Anton Khodorenko