Pokwapili. Wyginający się smartfon Samsunga ujawniony w reklamie

Pokvapilisya. Elegancki smartfon Samsunga został pokazany w filmie promocyjnym

5 lutego 2019, 12:40 Możesz także przeczytać ten materiał w języku rosyjskim

Wietnamski oddział Samsunga opublikował i natychmiast wydał teaser konferencji Samsung Unpacked, który pokazał elegancki smartfon

.

Również wideo zademonstrowało urządzenie z obsługą 5G, mówi PhoneArena.

Firma wideo pokazała między innymi Galaxy Note 9, Galaxy S9 Plus, a także kilka futurystycznych urządzeń, w tym gadżet, który jest podobny do pierwszego składanego smartfona Galaxy Fold. Ponadto, zademonstrowano możliwości AR nowych urządzeń.

Nietypowe urządzenie, podobne do Galaxy Fold, można zobaczyć na poniższym filmie w 0: 24-0: 26 i po 0:53.

https://www.youtube.com/embed/mWirqqd0uE4

Przedstawiciele LetsGoDigital opracowali koncepcję tego, co może wyglądać jak przyszły smartfon Samsung Flex. Dokładnie, z filmiku wyciągnięto wniosek o ekranach nowego urządzenia, a także o obecności ramek na krawędziach wyświetlaczy.

Wszystkie zmysły wciąż wskazują na 7,3-calowy wyświetlacz Infinity Flex w stanie rozłożonym, w połączeniu z 4,6-calową ramką na zewnątrz, dla obszernych zadań. Może to zapewnić takie funkcje jak jednoczesne uruchomienie trzech różnych dodatków lub wykorzystanie Flexa jako tabletu.

Na konferencji w listopadzie 2018 roku Samsung po raz pierwszy pokazał prototyp smartfona, który można samodzielnie złożyć. Oficjalna prezentacja gadżetu odbędzie się 20 lutego.

Oczekuje się, że smartfon będzie sprzedawany w Korei za około 2 miliony wonów, bez uwzględnienia subsydiów od operatorów. To jest blisko 1770 dolarów.

Subskrybuj codzienny biuletyn e-mailowy
Materiały sekcji Techno Cotygodniowe aktualizacje na temat tego, jak technologia zmienia świat Subskrybuj codziennie od 17:00 Redaktor: Anton Khodorenko