Powiedzonka Ric'a Flair'a: 65 najbardziej pamiętnych powiedzeń "Nature Kid'a"

Powiedzonka Ric'a Flair'a: 65 Most Memorable "Nature Kid's" Sayings (65 najbardziej pamiętnych powiedzeń "Nature Kid'a").

Powiedzonka Ric Flair'a: Ric Flair jest dobrze znanym byłym profesjonalnym wrestlerem i profesjonalnym promotorem wrestlingu podpisanym do WWE, popularnie znanym pod pseudonimem "The Nature Kid".

Jest znany i oceniany jako jeden z największych i najbardziej inspirujących profesjonalnych wrestlerów wszech czasów, a także najlepszy amerykański sportowiec lat 80-tych.

Znany jest z występów w World Wrestling Federation (WWF, później WWE), World Championship Wrestling (WCW) i Total Nonstop Action Wrestling (TNA). Flair zdobył kilka nagród "Wrestler of the Year" podczas swojej kariery, a także jest pierwszym dwukrotnym uczestnikiem WWE Hall Of Fame.

Oprócz tego, jest on również pamiętany przez WWE jako 16-krotny mistrz świata, w różnych kategoriach. Poniżej znajdziesz najbardziej kultowe cytaty i powiedzenia Ric'a Flair'a, które zdominowały życie zarówno w ringu jak i poza nim.

Czytaj także: Fonzie Sayings & Quotes.

65 najlepszych powiedzeń Ric Flair

 1. Wydałem więcej pieniędzy na jedną szatę, niż faceci wydają w ciągu pięciu lat.

 2. Nie sądzę, że był jeden. Nie mogę wymienić jednego. Nie dlatego, że miałem wiele wspaniałych feudów, ale trudno byłoby powiedzieć, że definiujący feud.

 3. Nic z tego nie zostało napisane, aby zranić czyjeś uczucia.

 4. Za każdym razem, gdy słyszę tłumy robiące WOOOOOOO!!! To sprawia, że czuję się bardzo dobrze, to znaczy, że pracowałem bardzo ciężko i zdobyłem wiele szacunku, każdej nocy wychodzę tam dla fanów, aby wywołać uśmiech lub wzruszyć ich do łez.

 5. Moje buty są warte więcej...... niż twój dom!

 6. Zawsze byłem fanem, ale ja i Kevin Pattero, był moim przyjacielem, który trenował na Igrzyska Olimpijskie w 1972 roku, on i ja staliśmy się bardzo bliskimi przyjaciółmi i współlokatorami, a ja w pewnym sensie jeździłem za jego ogonami w tym biznesie.

 7. To nie jest żadne garden party, bracie, to jest wrestling, gdzie przetrwają tylko najsilniejsi.

 8. Aby nim być, musisz pokonać człowieka. Woooo!

 9. "Diamenty są wieczne, tak jak Ric Flair!"

 10. Richard Fliehr nie zarabia żadnych pieniędzy.

 11. Jeśli tego nie lubisz, naucz się to kochać!

 12. "Jeśli wrestling można uznać za formę sztuki, to [Ric Flair] używa olejów, a wielu innych jedynie farb wodnych".

 13. Musisz mieć pocket square, tak myślę.

 14. Ludzie myślą, że ciężko jest podróżować na lotniska. 9/11 sprawił, że nasze podróże stały się trudne, z przepisami bezpieczeństwa i tym podobne. Jeśli chodzi o porównanie tego, co robimy, do jazdy 3000 mil tygodniowo, zarabiania pięćdziesięciu dolarów za noc, czasem stu dolarów za noc, to jest to coś zupełnie innego. Gwarantowane kontrakty, przeloty pierwszą klasą, hotele Hilton w Londynie, Champaign. Czego chcesz? O co więcej można prosić!

 15. Byłem naprawdę dobry w byciu złym facetem; lubię tę rolę. Nie jestem zły dla ludzi - po prostu mówię źle.

 16. "Dużo się śmieję na ringu, kiedy dobrze się bawię."

 17. Mój Boże, dziękuję. Dziękuję bardzo. Jestem prawie zakłopotany tą odpowiedzią, ale kiedy to widzę, wiem, że te dwadzieścia pięć lat, które spędziłem próbując uczynić cię szczęśliwym każdej nocy twojego życia, było warte każdej cholernej minuty.

 18. My tylko pracujemy najwięcej pracuję trzy dni w tygodniu. Bardzo rzadko zdarza się, że pracuję cztery. Jeśli jestem zaangażowany w scenariusz, w którym potrzebują mnie do niego, nie mam nic przeciwko. Zawsze dopasowują się do harmonogramu moich dzieci, ich zajęć sportowych i tego typu rzeczy. To było dla mnie bardzo ważne".

 19. "Cieszyłem się moim czasem jako współwłaściciel Raw. Właściwie to dostałem więcej batów! Dostawałem dużo batów jako współwłaściciel, ale było ok."

 20. Nie uważam, że w ogóle nie ma nic pozytywnego w marce WCW. Była martwa, kiedy ją sprowadzili. Mieli zamiar nas pogrzebać, kiedy zrobili interes.

 21. "Stare powiedzenie brzmi: 'Czas wolny jest najgorszym wrogiem wrestlera'."

 22. Miałem swoje pierwsze 'Survivor Series' w 1991 roku i miałem szczęście być instrumentalną częścią występów, na których byłem.

 23. Jestem marzeniem każdej kobiety i koszmarem każdego mężczyzny.

 24. W moim życiu byłem gwiazdą filmową, gwiazdą rocka i gwiazdą sportu, wszystko to spięte w jedno - i pracowałem na to ciężej niż ktokolwiek inny.

 25. Jeśli jesteś mężczyzną, to nie płaczesz z tego powodu, bierzesz życie, wzloty i upadki; jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, to nigdy nie upadasz, tylko się podnosisz!

 26. Zamierzam przejść do ołtarza w stylu i profilu.

 27. Myślałem, że Chris Benoit jest godny bycia Horsemanem. Myślałem, że Dean Melinko jest. Oczywiście myślałem, że Steven Michael był, choć oczywiście był niedoświadczony, myślałem, że idealnie pasował jako Horseman. Nie podobała mi się umowa z Paulem Romą. Nie podobał mi się Sid Vicious ani dwóch czy trzech facetów, których tam wstawili, po prostu nie mogłem na to patrzeć. Nie mogłem tego przełknąć, ale musiałem.

 28. "Nie miałem żadnych planów, by zostać wrestlerem aż do roku przed rozpoczęciem kariery."

 29. Do diabła, jesteś Shawn Michaels! Największy wrestler wszechczasów!

 30. Walczyliśmy każdej nocy, 385 razy w roku. Przez 10 lat. 365 dni. Nigdy nie mieliśmy wolnych świąt, nigdy. Wakacje były zawsze dwudniowe. Dwa miejsca wydarzeń. Po południu i w nocy.

 31. Diamenty są wieczne, tak jak Ric Flair!

 32. "Nie sądzę, że był taki jeden. Nie potrafię wymienić jednego. Nie dlatego, że miałem wiele wspaniałych walk, ale ciężko byłoby powiedzieć, że to była definiująca walka."

 33. Aby być człowiekiem, musisz go pokonać!

 34. Byłem naprawdę dobry w byciu złym facetem.

 35. Miałem więcej tytułów mistrza świata niż ty miałeś kobiet!

 36. Robię blisko 30 minut cardio w bardzo szybkim tempie. Podnoszę poziom intensywności. Robię poziom 18 na eliptyku z prędkością czterech mil na godzinę przez 20 minut. To jest 360 kalorii. Chcę zobaczyć, jak ktoś inny tego próbuje. Współczynnik oporu na poziomie 18 jest brutalny. Nikt nie przechodzi na 20.

 37. Po pierwsze, Vince McMahon się nie kłóci - on ci mówi!

 38. Jeśli masz sławę, możesz ubierać się jak chcesz. Tak to już jest. Ja po prostu lubię się ubierać. Myślę, że to idzie w parze - sława i ludzie na ciebie patrzą. Jeśli na ciebie patrzą, to albo wyglądasz jak milion dolarów, albo nie. Facet może mieć fenomenalne ciało, ale jeśli garnitur na niego nie pasuje, to zapomnij o tym.

 39. Krwawię jak nikt inny.

 40. Nikt nie walczył z każdym w tym biznesie tak jak ja, a już na pewno nie Bret Hart.

 41. Miami zawsze było miastem, które było miłe dla mnie jako wrestlera. To świetne miasto dla wrestlerów, i w ogóle świetne miasto. W Miami jest tak wiele do zrobienia.

 42. "Miałem więcej mistrzostw świata niż ty miałeś kobiet!".

 43. Jeśli wrestling można uznać za formę sztuki, to [Ric Flair] używa olejów, a wielu innych jedynie farb wodnych.

 44. Aby być mężczyzną, musisz pokonać mężczyznę.

 45. Facetem, który mógłby być mną, ale wie, kiedy wyznaczyć granicę, jest John Cena. John Cena potrafi grać rock 'n' rolla, pozwólcie, że wam powiem.

 46. Dla mnie chodzi o koleżeństwo. Całe moje życie jest takie, że jeśli coś się dzieje, to nigdy nic nie poprzedza zabawy. Zawsze przedkładałem moich przyjaciół, zabawę i biznes nad wszystko.

 47. Kiedy ktoś przekonał cię, że nie jesteś już dla nikogo nic wart, a spędza na tym dużo czasu, sam zaczynasz w to wierzyć.

 48. Mogę przyjąć więcej kar niż ktokolwiek w tym biznesie. ( Powiedzonka Ric'a Flair'a )

 49. Tak trudno mi siedzieć tutaj w tym studiu, patrząc na faceta, który wykrzykuje moje imię, gdy w zeszłym roku wydałem więcej pieniędzy, na rozlany alkohol, w barach z jednej strony tego świata na drugą, niż ty zarobiłeś! Rozmawiasz z kolesiem noszącym Rolexa, noszącym pierścionek z diamentem, kradnącym pocałunki, jeżdżącym limuzyną, latającym odrzutowcem, a ja mam problem z utrzymaniem tych aligatorów w ryzach!

 50. Czy czuję się jakbym miał 65 lat? Nie. Czuję się jakbym miał 15 lat. To jest mój problem. Staram się jak mogę, żeby zachowywać się jakbym miał 65 lat, ale to bardzo trudne.

 51. Jest dużo swobodniej niż było, ale moje ubrania i mój strój na ring - wymyśliłem połowę tego, co przyniosłem na show.

 52. Bardzo chciałbym zobaczyć powrót Stinga. Faceci, którzy mieli potencjał, aby zarobić jakiekolwiek pieniądze i wyciągnąć jakiekolwiek pieniądze, przyszli. Ci, którym się udało, zrobili to, a ci, którym się nie udało, nie zrobili tego. Lista tych, którym się udało, jest wiele na liście tych, którym się nie udało, jest dłuższa niż tych, którym się udało.

 53. Miałem największą karierę wrestlingową w historii pro wrestlingu. ( Powiedzenia Ric'a Flair'a )

 54. Myślę, że moje najmilsze wspomnienia byłyby ze Stingiem, i Steamboatem, Dusty i Erem. Zarobiłem też sporo pieniędzy na wrestlingu z Wahoo McDanielem i Jackiem Mulliganem. Ciężko byłoby wskazać jedno.

 55. Może Space Mountain jest najstarszą kolejką w parku, ale ma najdłuższą kolejkę.

 56. Wszystkie kobiety chcą być ze mną, wszyscy faceci chcą być tacy jak ja. ( Powiedzonka Ric'a Flair'a )

 57. "Nic z tego nie zostało napisane, aby zranić czyjeś uczucia".

 58. "Mój problem polega na tym, że uważam, że każdy musi pracować tak ciężko, jak ja pracowałem, gdy byłem w kwiecie wieku".

 59. "To jest najwspanialsze show na ziemi. Niewiarygodne."

 60. Jestem Ric Flair! Stylowy, profilujący, jeżdżący limuzynami, latający odrzutowcami, kradnący pocałunki, obracający się w kółko i handlujący bronią!

 61. Bez zdrowia nic się nie dzieje. Każdego dnia dziękuję Bogu za dobre zdrowie.

 62. "Kosmiczna Góra może być najstarszą kolejką w parku, ale ma najdłuższą kolejkę."

 63. Czy ci się to podoba, czy nie, naucz się to kochać, bo to najlepsza rzecz, jaka istnieje. Wooooo!

 64. Mówię wszystkim na świecie, że zawsze byłem najlepszym ojcem, jakim mogłem być i że byłem najgorszym mężem. Wooo!

 65. Czuję się świetnie. Miałem zakrzep krwi. To był zły układ. Ale kiedy patrzę na moich przyjaciół z wymianami bioder, kolan, barków, szyi, pleców, biorę ten zakrzep.

Nigdy nie ma czasu, który nie jest odpowiedni, aby dzielić się miłością. Zrób dobrze, aby podzielić się tymi wiadomościami z przyjaciółmi i bliskimi.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...