Saldo karty EBT Minnesota: Kroki, aby sprawdzić saldo EBT Minnesota

Saldo karty EBT Minnesota: Steps to Check Minnesota EBT Balance.

Saldo karty Minnesota EBT: Znając aktualne saldo na swojej Minnesota EBT Card jest krytyczna. To pomoże Ci zaplanować miesięczne zakupy spożywcze przed państwa uzupełnia karty EBT następnym razem.

Twoje świadczenia food stamp w Minnesocie mogą być używane w każdym sklepie w USA, który akceptuje karty EBT. Poniżej znajdziesz połączenie z listą żywności, które można kupić za pomocą swoich znaczków żywnościowych.

SNAP (Supplement Nutrition Assistance Program) to system opieki społecznej, który oferuje znaczki żywnościowe w Twoim stanie. Minnesota Department of Human Services jest nazywany agencją, która zarządza tą inicjatywą.

Jeśli masz Minnesota EBT Card, istnieją różne sposoby, aby sprawdzić, ile masz na swojej karcie. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

O Minnesota EBT

Minnesota Department of Human Services (DHS) administruje korzyści z Minnesota Food Stamp. Program Food Stamps pomaga Minnesotańczykom o niskich dochodach uzyskać żywność, której potrzebują do dobrze zbilansowanych, zdrowych posiłków.

Znaczki żywnościowe są dostępne dla rodzin o niskich dochodach, które spełniają wymagania kwalifikowalności do dochodów federalnych. Kiedy kwalifikujesz się do pomocy żywnościowej w Minnesocie, płatności muszą być automatycznie zdeponowane na karcie EBT (Electronic Payments Transfer).

Karta EBT Minnesota jest identyczna z kartą bankomatową lub debetową jak zwykle. Każdego miesiąca, świadczenia food stamp będą deponowane na Twojej karcie EBT tego samego dnia. Możesz korzystać z zasiłków Minnesota EBT Card do 5 rano po tym, jak zostaną one dodane do Twojego konta EBT Card.

Świadczenia mogą być wykorzystane do dokonania zatwierdzonych zakupów żywności w kwalifikujących się punktach sprzedaży detalicznej. Karta Minnesota food stamps jest autoryzowana jako płatność przez większość sklepów spożywczych w Minnesocie.

Co to jest Minnesota EBT Card?

 • EBT = elektroniczny transfer świadczeń.
 • Karta EBT = karta, która wygląda i działa jak karta debetowa lub kredytowa, ale jest załadowana znaczkami żywnościowymi i/lub świadczeniami pieniężnymi. Można jej używać w sklepach, które akceptują EBT.
 • Otrzymasz Minnesota EBT Card raz jesteś zatwierdzony do świadczeń.
 • Numer obsługi klienta EBT w Minnesocie to 1-888-997-2227.

Kryteria kwalifikowalności

Uprawnienie do SNAP zależy od dochodu twojej rodziny. Gospodarstwa domowe z dochodem na poziomie lub poniżej 165 procent poziomu federalnego ubóstwa nie mają limitu aktywów.

Wydziały usług humanitarnych hrabstwa przyjmują wnioski od wnioskodawców, oceniają kwalifikowalność i oceniają zakres wartości zgodnie z przepisami federalnymi i stanowymi. SNAP jest dostępny we wszystkich 87 hrabstwach w Minnesocie.

Harmonogram płatności EBT Minnesota

Dzień, w którym twoje świadczenia są dostępne na twojej karcie EBT jest oparty na ostatnich cyfrach twojego roku urodzenia.

Jeśli twój numer sprawy kończy się na Świadczenia są deponowane w dniu
4 4. dnia miesiąca
5 5 dnia miesiąca
6 6-go dnia miesiąca
7 7-go dnia miesiąca
8 8-go dnia miesiąca
9 9. dnia miesiąca
0 10. dnia miesiąca
1 11 dnia miesiąca
2 12-go dnia miesiąca
3 13 dnia miesiąca

Po zdeponowaniu zasiłków na koncie, można zacząć ich używać z kartą Minnesota EBT do zakupu kwalifikujących się artykułów spożywczych.

Lista sklepów, które przyjmują EBT online na dostawy

Jak być może wiesz, Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) uruchomił program pilotażowy (Online Buying Pilot) w celu zachęcenia wybranych sklepów spożywczych do rozpoczęcia przyjmowania kart EBT online na zakupy spożywcze, w tym z dostawą do domu.

Sklepy spożywcze wymienione poniżej zostały zatwierdzone do programu pilotażowego, który będzie oferował posiadaczom kart EBT możliwość zakupu żywności z dostawą online.

 • Amazon
 • Dash's Market
 • FreshDirect
 • Hart's Local Grocers
 • Hy-Vee, Inc.
 • Safeway
 • ShopRite
 • Wal-Mart Stores, Inc.
 • Wright's Markets, Inc.

Gdzie nie mogę użyć mojej Minnesota EBT Card w Minnesocie?

Nie możesz używać swojej Minnesota EBT Card w następujących miejscach:

 • Kasyna
 • Pokoje pokerowe
 • Pokoje z kartami
 • Sklepy z tytoniem i marihuaną
 • Biznesy rozrywkowe dla dorosłych
 • Kluby nocne/salony/tawerny
 • Sklepy z tatuażami i piercingiem
 • Salony spa/salony masażu
 • Hale Bingo
 • Bail Bonds
 • Tory wyścigowe
 • Sklepy z bronią i amunicją
 • Statki wycieczkowe
 • Czytniki psychiatryczne

Żywność i produkty niekwalifikujące się do zakupu za pomocą karty EBT Minnesota

 • Gorąca żywność z delikatesów/żywność do zjedzenia w sklepie
 • Witaminy lub lekarstwa
 • Karma dla zwierząt domowych
 • Papier lub środki czystości
 • Alkohol/wyroby tytoniowe.

Aby uzyskać pełną listę zatwierdzonych artykułów spożywczych, zobacz listę kwalifikujących się artykułów spożywczych Food Stamps tutaj.

Jak sprawdzić saldo karty Minnesota EBT

Oto jak sprawdzić saldo na swojej karcie Minnesota EBT.

Opcja 1 - Sprawdź swój ostatni paragon

Pierwszym sposobem na sprawdzenie salda na karcie jest sprawdzenie ostatniego paragonu. Jest to najprostszy i najszybszy sposób, aby umieścić swoje aktualne saldo na swojej Minnesota EBT Card.

Twoje saldo będzie wyświetlane na dole Twojego ostatniego sklepu spożywczego lub paragonu z bankomatu. Możesz przyzwyczaić się do posiadania ostatniego paragonu EBT, więc przed zakupami zawsze masz szybki sposób na sprawdzenie salda.

Opcja 2 - Zaloguj się do swojego konta Edge

Druga możliwość sprawdzenia salda karty jest dostępna online poprzez stronę Edge EBT. Odwiedź stronę Minnesota ebtEDGE, zaloguj się i wprowadź swój identyfikator użytkownika i hasło. Po zalogowaniu się będziesz mógł zobaczyć swoje aktualne saldo i historię transakcji. Jeśli nie posiadasz konta Edge EBT, możesz utworzyć konto użytkownika.

Opcja 3 - Sprawdź przez telefon

Ostatnim sposobem sprawdzenia salda na karcie Minnesota EBT jest sprawdzenie go przez telefon. Zadzwoń pod numer Obsługi Klienta EBT znajdujący się na odwrocie twojej karty (1-888-997-2227). Gorąca linia obsługi klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wpisz swój szesnasto- (16) cyfrowy numer karty EBT po zadzwonieniu, a dowiesz się, jaki jest twój nowy stan konta pomocy żywnościowej lub gotówki.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące EBT w Minnesocie

Oto lista najczęściej zadawanych pytań na temat karty EBT Minnesota.

Ile będę dostawać na moją kartę EBT każdego miesiąca?

Kwota świadczeń, które otrzymujesz na kartę EBT każdego miesiąca jest określona przez twój dochód i wielkość gospodarstwa domowego.

Widziałem, jak ludzie kupują za pomocą karty EBT artykuły nieżywnościowe. Myślałem, że SNAP jest tylko na żywność?

Tak, zasiłki SNAP są przeznaczone tylko na żywność. Jednakże, niektórzy ludzie mają kartę EBT do swoich zasiłków TANF (pomoc pieniężna). Możesz używać zasiłków TANF na zakup żywności i artykułów nieżywnościowych. Aby uzyskać informacje na temat kwalifikowalności do TANF, skontaktuj się z lokalnym biurem pomocy rządowej.

Czy ktoś inny może mi pomóc w zakupach przy użyciu mojego konta EBT?

Zapytaj swojego lokalnego urzędnika ds. zasiłków żywnościowych w Minnesocie (Minnesota Food Stamps caseworker) o ustanowienie upoważnionego przedstawiciela (Authorized Representative, AR). Przedstawiciel taki będzie miał osobną kartę z własnym numerem konta i kodem PIN. Ponadto, system EBT jest w stanie śledzić, która karta jest używana w dowolnym momencie. AR będzie miał dostęp do całego twojego konta zasiłkowego.

Czy mogę używać mojej karty EBT z Minnesoty w innych hrabstwach i innych stanach?

Twoja karta Minnesota EBT może działać w każdym sklepie lub bankomacie w Stanach Zjednoczonych, który akceptuje karty EBT, a także w Dystrykcie Kolumbii, Stanach Zjednoczonych. A także w Guam i na Wyspach Dziewiczych.

Co więcej, nie ma żadnych zasad zabraniających używania karty EBT poza stanem, w którym mieszkasz. Jednakże, należy poinformować lokalne biuro pomocy publicznej o każdej zmianie adresu.

Co się stanie, jeśli nie wykorzystam swoich zasiłków?

Jeśli nie wykorzystasz żadnej ze swoich miesięcznych zachęt EBT, saldo zostanie przeniesione na następny miesiąc na koniec miesiąca.

Nie należy jednak przez długi okres czasu rezygnować z korzyści płynących z korzystania ze znaczków żywności. Znaczki żywnościowe lub płatności gotówkowe na kartach EBT, które nie były używane przez 365 dni (jeden rok) zostaną wycofane i nie będzie można ich przywrócić z konta.

Co mam zrobić, jeśli podejrzewam, że ktoś ukradł zasiłki z mojego konta na karcie EBT?

Jeśli twoja karta została zgubiona, skradziona lub uszkodzona, natychmiast skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Minnesota EBT Card pod numerem 1-888-997-2227. Po stwierdzeniu, że Twoja karta została zgubiona, skradziona lub zniszczona, zostanie do Ciebie wysłana nowa karta.

Zastępcze karty należy otrzymać w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Można również skontaktować się z najbliższym pracownikiem socjalnym DHR lub z okręgowym wydziałem opieki społecznej.

Jak mogę zgłosić sklep lub osobę, która moim zdaniem nadużywa zasiłków żywnościowych lub pieniężnych (popełnia oszustwo)?

Celowe nadużywanie zasiłków jest przestępstwem federalnym. Jeśli nadużywasz zasiłków, mogą one zostać ci odebrane. Aby zgłosić sklep lub osobę nadużywającą zasiłków, kliknij tutaj.

Czy mogę pójść do kasy banku i wypłacić pieniądze z mojego konta EBT?

Nie, pieniądze można wypłacić tylko z bankomatu lub poprzez wypłatę cash-back/cash-only w sklepie uczestniczącym w programie. Dodatkowo, kasjerzy bankowi nie mają informacji ani dostępu do kont EBT.

Czy są jakieś opłaty za używanie mojej Minnesota EBT Card?

Nigdy nie ma opłaty za używanie karty do zakupu żywności. Jednak wszelkie dopłaty banku (jeśli takie istnieją) za korzystanie z bankomatów zostaną pobrane z twojego konta.

Kiedy mogę zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Minnesota Card?

Z obsługą klienta kart EBT można się skontaktować pod numerem 1-888-997-2227. Można zadzwonić do działu obsługi klienta z następujących powodów:

 • Twoja karta została zgubiona, skradziona lub uszkodzona i potrzebujesz jej wymiany.
 • Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś kod PIN do swojej karty.
 • Gdy musisz zmienić swój kod PIN.
 • Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy na temat swojej Minnesota EBT Card.

Jak dbać o moją Minnesota EBT Card?

Ważne jest, aby podjąć kroki w celu ochrony swojej karty EBT przed nieuprawnionym użyciem. Oto wskazówki, jak można zachować swoją kartę bezpieczną, w tym przed uszkodzeniem.

 • Podpisz się na odwrocie swojej karty
 • Nie wpisuj kodu PIN do karty EBT na karcie
 • Dbaj o czystość i bezpieczeństwo swojej karty
 • Nie zginaj swojej karty EBT
 • Trzymaj kartę z dala od magnesów i urządzeń elektronicznych, takich jak radia i kuchenki mikrofalowe.
  Nie wyrzucaj swojej karty. Będziesz używać tej samej karty co miesiąc tak długo, jak długo będziesz otrzymywać zasiłki w Minnesocie.

Co się stanie, jeśli mój dochód się zmieni?

Jeśli Twój dochód wzrośnie, gdy otrzymujesz food stamps, musisz zgłosić zmianę swojemu opiekunowi w Minnesota DHS. Jeśli Twoje zarobki osiągną określoną kwotę, Twoje świadczenia będą takie.

Należy ujawnić wszelkie zmiany w dochodach do swojego pracownika Minnesota DHS caseworker tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec się od wyrównania nadpłaty świadczeń food stamps (które będziesz musiał zwrócić).

Wnioski

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny w sprawdzeniu bilansu karty EBT Minnesota. Jeśli tak, poprzez użycie przycisku "Share this" poniżej, zapraszamy do podzielenia się tym artykułem z każdym, kto może również uznać go za pomocny. Jeśli masz jakieś dalsze pytania dotyczące Minnesota Food Stamps Card, proszę zostawić je w sekcji komentarzy poniżej. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...