Zarabiaj na swoim nadmiarze

Sprzedaż podwórkowa to świetny sposób, aby oczyścić dom i zdobyć trochę dodatkowej gotówki na rzeczy, których naprawdę potrzebujesz. Pamiętaj, aby poświęcić trochę czasu i przemyśleć konfigurację, aby uzyskać jak najwięcej z Twojej sprzedaży:

Reklamuj się: Umieść ogłoszenie w gazecie, ale zachować to proste. Data, godzina, lokalizacja to wszystko, czego ludzie potrzebują i będzie utrzymać koszty w dół. Innym pomysłem na obniżenie kosztów reklamy jest zabieganie o sąsiadów do posiadania ich sprzedaży w tym samym czasie. Multi-Family lub Wspólnoty Sprzedaż dostanie większy ruch.

Znaki: Użyj jasnych znaków lub zrobić własne z wszystkich jednego koloru, aby odróżnić swoją sprzedaż od innych. Upewnij się, że są proste (zbyt wiele szczegółów powoduje, że są one przeoczone) i dać dobre wskazówki.

Cena wszystko: Większość nabywców nie będzie czasu, aby zapytać, ile wszystko kosztuje. Poświęć czas, aby oznaczyć wszystko z ceną, ale pamiętaj, że są one tutaj na okazje, więc wszystkie ceny powinny być do negocjacji. Można nawet kupić wstępnie wydrukowane etykiety w większości sklepów detalicznych.

Sprzątanie: Poświęcenie czasu na sprzątanie towarów pozwoli Ci zarobić więcej pieniędzy. Zabawka pokryta kredkami nie jest wiele warta, ale ta sama zabawka po magicznej gumce może przynieść więcej niż wystarczająco, aby zrekompensować swój czas.

Pomyśl o handlu detalicznym: Wystaw swoje przedmioty tak, jak w sklepie. Grupuj podobne przedmioty razem, umieszczaj je na stołach, a nie na podjeździe i utrzymuj wszystko w porządku. Ułóż ubrania według rozmiaru i/lub sezonu, aby kupujący mogli łatwo znaleźć to, czego potrzebują.

Zachęć kupujących: Umieść większe przedmioty, takie jak meble lub rzeczy dla dzieci w przedniej części podwórka, tak aby były one pierwszą rzeczą, którą widzą drive-bys.

Połącz przedmioty: Mniejsze, niedrogie przedmioty będą się lepiej sprzedawać razem. Baggie pełne zabawek dla dzieci będzie sprzedawać za $.50, podczas gdy pojedynczy grzechotka na stole będzie ignorowane. To działa bardzo dobrze na ubrania też. Sprzedawać ubrania przez torbę i będą latać z tabeli.

Grab Bags: Możesz również zapewnić niespodzianki grab bag, że rodzice będą kupować się. Wystarczy umieścić kilka małych zabawek (takich jak zabawki posiłek dla dzieci lub nagrody) do worków na lunch i zszywki zamknięcia. Sprzedają się one dobrze za $.25 i będziesz zaskoczony, jak wiele możesz zarobić na rzeczach, których w przeciwnym razie nie mógłbyś rozdać.

Bądź gotowy do Deal: Yard kupujących sprzedaży szukają okazji, więc być elastyczne. Jeśli masz coś, co jest firma w cenie, prawdopodobnie nadal będzie go na koniec dnia. Jeśli masz wiele podobnych przedmiotów, zaoferować ofertę na większe zakupy. (np. $.50 każdy lub 3 za $1.00)

Zniżka: Po południu w ostatnim dniu, umieścić duże znaki pół ceny. Zapewnisz, że nie są zatrzymane z resztkami i zrobić trochę dodatkowych pieniędzy na koniec.

Oddaj resztki: Pod koniec sprzedaży, pudełko się pozostałe towary i wziąć je natychmiast do ulubionej organizacji charytatywnej. Twój czas i przestrzeń jest warte pieniędzy też, więc nie wypełniaj go z rzeczy, których nie chcesz lub nie potrzebujesz.