Saldo karty EBT Arkansas: Proste kroki, aby sprawdzić saldo w domu

Saldo karty EBT w Arkansas: Łatwe kroki, aby sprawdzić swoje saldo w domu.

Saldo karty EBT w Arkansas: Departament Usług Społecznych w Arkansas (DHS) jest odpowiedzialny za administrację świadczeń dla Arkansas Food Stamp, znany również jako SNAP.

System SNAP pomaga gospodarstwom domowym przynieść dobre jedzenie, jak również pożywne jedzenie na stole poprzez dostarczanie ich z nim. Znaczki żywnościowe są dostępne dla rodzin o niskich dochodach, którzy przestrzegają wymogów kwalifikowalności do dochodów federalnych.

Jeśli kwalifikujesz się do Arkansas znaczków żywności, korzyści zostaną zdeponowane elektronicznie na karcie EBT (Electronic Benefit Transfer). Karta EBT Arkansas jest identyczna z kartą bankomatową lub debetową, jak zwykle. Każdego miesiąca, świadczenia food stamp będą zdeponowane na karcie EBT tego samego dnia.

Korzyści Arkansas EBT Card mogą być dostępne na koncie EBT Card do 5 rano po ich zaksięgowaniu. Świadczenia mogą być wykorzystane do dokonania autoryzowanych zakupów żywności w kwalifikujących się miejscach sprzedaży detalicznej. Większość sklepów spożywczych w Arkansas akceptuje kartę Arkansas food stamps, w tym tych farmers ' markets, gdzie można podwoić swoje dolary EBT.

Arkansas Supplemental Nutrition Assistance Program

Supplemental Nutrition Assistance Program (SNAP) ma na celu pomóc osobom o niskich dochodach uzyskać żywność, której potrzebują dla dobrego zdrowia. Świadczenia SNAP są wykorzystywane do zakupu żywności w miejsce gotówki. Niektórzy ludzie muszą zainwestować trochę gotówki wraz ze swoimi świadczeniami SNAP, aby kupić wystarczającą ilość żywności na jeden miesiąc. Grupa SNAP jest odpowiedzialna za zarządzanie programem SNAP w Arkansas w ramach Wydziału Operacyjnego Hrabstwa.

Sekcja jest odpowiedzialna za: analizę zagadnień związanych z programem SNAP, prawa i przepisów. Sekcja SNAP ustanawia zasady i procedury, śledzi zgodność z przepisami federalnymi dotyczącymi terminowości i dokładności, a także zgodność z przepisami dotyczącymi dostarczania świadczeń SNAP.

SNAP jest finansowany z dolarów Food and Nutrition Services z Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA). Dla kwalifikujących się uczestników programu SNAP ponad 200 milionów dolarów w świadczeniach są zatwierdzane rocznie.

Co to jest karta EBT Arkansas?

 • EBT = elektroniczny transfer świadczeń.
 • Karta EBT = karta, która wygląda i działa jak karta debetowa lub kredytowa, ale jest załadowany znaczkami żywności i / lub świadczeń pieniężnych. Można go używać w sklepach, które akceptują EBT.
 • Otrzymasz Arkansas EBT Card, gdy jesteś zatwierdzony do świadczeń.

Kryteria kwalifikowalności

Aby zakwalifikować się do tego programu świadczeń, musisz być mieszkańcem stanu Arkansas i należeć do jednej z dwóch grup: (1) osoby z aktualnym saldem bankowym (oszczędności i czeki łącznie) poniżej $2,001, lub (2) osoby z aktualnym saldem bankowym (oszczędności i czeki łącznie) poniżej $3,001, które dzielą swoje gospodarstwo domowe z osobą lub osobami w wieku 60 lat lub starszymi, lub z osobą niepełnosprawną;

Aby się zakwalifikować, musisz mieć roczny dochód gospodarstwa domowego, który jest niższy lub równy następującym kwotom (przed opodatkowaniem):

Limity rocznego dochodu gospodarstwa domowego (przed opodatkowaniem)
Wielkość gospodarstwa domowego* Maksymalny poziom dochodu (na rok)
1 $16,237
2 $21,983
3 $27,729
4 $33,475
5 $39,221
6 $44,967
7 $50,713
8 $56,459

W przypadku gospodarstw domowych z więcej niż ośmioma osobami, należy dodać $5,746 za każdą dodatkową osobę. Zawsze należy sprawdzić z odpowiednią agencją zarządzającą, aby zapewnić najbardziej dokładne wytyczne.

Harmonogram płatności EBT Arkansas

Zasiłki Food Stamps w stanie Arkansas są deponowane na kartach EBT przez 8 dni, pomiędzy 4 a 13 dniem każdego miesiąca. Od ostatniej cyfry Twojego numeru Social Security Number (SSN) zależy, kiedy Twoje zasiłki Food Stamps zostaną zdeponowane na karcie EBT. Oto linia czasu.

Jeśli Twój numer Social Security Number kończy się na Świadczenia są deponowane w dniu
0 lub 1 4 dnia miesiąca
2 lub 3 5 dnia miesiąca
4 8-go dnia miesiąca
5 9. dnia miesiąca
6 10-go dnia miesiąca
7 11-go dnia miesiąca
8 12-go dnia miesiąca
9 13 dnia miesiąca

Po wpłaceniu zasiłków na konto, możesz zacząć używać ich z kartą EBT Arkansas do zakupu kwalifikujących się artykułów spożywczych.

Sklepy, które przyjmują EBT online na dostawy

Jak być może wiesz, Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) rozpoczął program pilotażowy (Online Purchasing Pilot), aby umożliwić wybranym sklepom spożywczym rozpoczęcie przyjmowania kart EBT online na zakupy spożywcze, w tym z dostawą do domu.

Poniżej wymienione sklepy spożywcze zostały zatwierdzone do programu pilotażowego, który będzie oferował posiadaczom kart EBT możliwość zakupu żywności online z dostawą do domu.

 • Amazon
 • Dash's Market
 • FreshDirect
 • Hart's Local Grocers
 • Hy-Vee, Inc.
 • Safeway
 • ShopRite
 • Wal-Mart Stores, Inc.
 • Wright's Markets, Inc.

Gdzie nie mogę użyć mojego Arkansas EBT Card?

Nie możesz użyć swojej karty EBT Arkansas w następujących miejscach:

 • Kasyna
 • Pokoje pokerowe
 • Pokoje z kartami
 • Sklepy z tytoniem i marihuaną
 • Biznesy rozrywkowe dla dorosłych
 • Kluby nocne/salony/tawerny
 • Sklepy z tatuażami i piercingiem
 • Salony spa/salony masażu
 • Hale Bingo
 • Bail Bonds
 • Tory wyścigowe
 • Sklepy z bronią i amunicją
 • Statki wycieczkowe
 • Psychic Readers

Żywność i produkty nie kwalifikujące się do zakupu za pomocą karty Arkansas Karta EBT

 • Gorąca żywność z delikatesów/żywność do zjedzenia w sklepie
 • Witaminy lub lekarstwa
 • Karma dla zwierząt domowych
 • Papier lub środki czystości
 • Alkohol/produkty tytoniowe.

Pełna lista zatwierdzonych produktów spożywczych znajduje się na liście kwalifikujących się produktów spożywczych Food Stamps tutaj.

Jak sprawdzić stan swojej karty EBT w Arkansas

Istnieją trzy opcje sprawdzenia salda karty EBT Arkansas. Oto one:

Opcja 1 - Zlokalizuj paragon z ostatniego zakupu

Jednym z najprostszych sposobów na sprawdzenie salda karty Arkansas EBT jest znalezienie ostatniego paragonu zakupu lub paragonu z bankomatu (tylko dla odbiorców TEA). Aktualne saldo znajdziesz na dole paragonu na swojej karcie. Aby sprawdzić swoje saldo za pomocą tego formularza, pamiętaj, aby zapisać wszystkie ostatnie paragony z karty.

Opcja 2 - Sprawdź saldo swojej karty przez telefon

Inną opcją jest zadzwonienie na numer Obsługi Klienta Arkansas EBT Card pod 1-800-997-9999, aby sprawdzić saldo karty. Przedstawiciele są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci uzyskać saldo karty z powrotem. Upewnij się, że Twój kod karty EBT, 4-cyfrowy PIN i numer Social Security Number (SSN) są gotowe zanim zadzwonisz. Musisz podać te informacje, aby otrzymać informacje o saldzie karty EBT.

Opcja 3 - Sprawdź saldo swojej karty EBT Arkansas online

Ostatnią możliwością sprawdzenia salda na karcie EBT Arkansas jest opcja online. Strona Strona internetowa EBT Arkansas Connect pomoże Ci sprawdzić saldo karty EBT online. Wprowadź swój szesnasto (16) cyfrowy numer karty EBT po zadzwonieniu, a dowiesz się o swoim aktualnym saldzie (saldach) na koncie pomocy żywnościowej lub gotówkowej. Po zalogowaniu się wpisz swój identyfikator użytkownika i hasło. Aby sprawdzić swoje saldo EBT musisz zalogować się na swoje konto.

Podwójna ilość Food Bucks w Arkansas

Dodatkowo, Twoja karta EBT zapewnia Ci dostęp do programu Double Up Food Bucks w Arkansas. W Arkansas, Double Up Food Bucks zwiększa ilość świadczeń SNAP EBT wydawanych na uczestniczące w programie targi farmerskie i sklepy spożywcze, takie jak Harps i Hays. Program jest prowadzony przez Fair Food Network, krajową organizację non-profit, której misją jest łączenie ludzi z mocą żywności, aby rozwijać zdrowie i bogactwo w społeczności.

Celem programu jest pomoc rodzinom o niskich dochodach w dostarczaniu zdrowszych owoców i warzyw do ich domów przy jednoczesnym wspieraniu lokalnych rolników. Tworzy to sytuację, w której wszyscy wygrywają, gdy konsumenci o niskich dochodach jedzą zdrową żywność za pomocą znaczków żywnościowych, rolnicy z Arkansas przyciągają nowych klientów i zarabiają więcej pieniędzy, a więcej dolarów na żywność pozostaje w lokalnej gospodarce.

Arkansas EBT często zadawane pytania

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących karty EBT Arkansas.

Jak kupować żywność i artykuły za pomocą karty EBT?

Oto jak używać karty EBT do zakupu artykułów spożywczych:

 • Poznaj stan swojego konta przed zrobieniem zakupów. Sprawdź swój ostatni paragon, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta lub wejdź na ConnectEBT.com.
 • Przy kasie powiedz kasjerowi, że używasz swojej karty i które konto chcesz użyć - Food Stamps czy Cash.
 • Kiedy nadejdzie czas zapłaty, przeciągnij swoją kartę przez maszynę POS i wybierz EBT na ekranie POS.
 • Wprowadź swój kod PIN na klawiaturze PIN urządzenia.
 • Automat wydrukuje paragon z nazwą i lokalizacją sklepu, rodzajem transakcji, kwotą transakcji i pozostałym saldem na koncie.
 • Pamiętaj, aby przy wyjściu zabrać ze sobą kartę i paragon.
 • Zachowaj paragon, aby następnym razem znać stan swojego konta.

Widziałem ludzi, którzy kupowali nieżywnościowe artykuły za pomocą karty EBT. Myślałem, że SNAP jest tylko na jedzenie?

Tak, zasiłki SNAP są przeznaczone tylko na żywność. Niektórzy ludzie mają jednak kartę EBT dla swojego Transitional Employment Assistance Program (wsparcie pieniężne). Za zasiłki TEA możesz kupić żywność i produkty nieżywnościowe. Zadzwoń do lokalnego biura pomocy rządowej po szczegóły dotyczące kwalifikowalności do TEA.

Czy ktoś inny może mi pomóc w zakupach przy użyciu mojego konta EBT?

Poproś swojego lokalnego caseworkera w Arkansas Food Stamps o wyznaczenie Upoważnionego Przedstawiciela (AR). AR będzie miał oddzielną kartę, która zawiera jego własny numer konta i PIN. Dodatkowo, system EBT może w każdej chwili sprawdzić, która karta jest używana. Osoba upoważniona będzie miała dostęp do wszystkich Twoich kont zasiłkowych.

Co mam zrobić, jeśli podejrzewam, że ktoś ukradł zasiłki z mojego konta na karcie EBT?

Jeśli twoja karta została zgubiona, skradziona lub uszkodzona, natychmiast zadzwoń do Biura Obsługi Klienta Arkansas EBT Card pod numer 1-800-997-9999. Dlatego po zgłoszeniu, że karta została zgubiona, skradziona lub uszkodzona, karta zastępcza zostanie do Ciebie wysłana pocztą. Karty zastępcze należy otrzymać w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Można również skontaktować się z najbliższym pracownikiem DHS lub z okręgowym wydziałem opieki społecznej.

Czy mogę używać mojej karty EBT Arkansas w innych hrabstwach i stanach?

Twoja karta Arkansas EBT będzie działać w każdym sklepie lub bankomacie w Stanach Zjednoczonych, który akceptuje karty EBT, a także w Dystrykcie Kolumbii, USA. Oraz Guam i Wyspy Dziewicze. Co więcej, nie ma żadnych zasad zabraniających używania karty EBT poza stanem, w którym mieszkasz. Należy jednak zgłosić każdą zmianę adresu do lokalnego biura pomocy publicznej.

Czy mogę pójść do kasy banku i wypłacić pieniądze z mojego konta EBT?

Nie, pieniądze można wypłacić tylko z bankomatu lub poprzez wypłatę cash-back/cash-only w sklepie uczestniczącym w programie. Dodatkowo, kasjerzy bankowi nie mają informacji ani dostępu do kont EBT.

Czy są jakieś opłaty za używanie mojej karty EBT Arkansas?

Nigdy nie ma opłaty za używanie karty do zakupu żywności. Jednak wszelkie dopłaty banku (jeśli takie istnieją) za korzystanie z bankomatów zostaną pobrane z twojego konta.

Ile będę dostawał na moją kartę EBT każdego miesiąca?

Wysokość miesięcznego zasiłku, który otrzymujesz, zależy od wysokości twojego wynagrodzenia i wielkości gospodarstwa domowego.

Jeśli nie wykorzystam wszystkich zasiłków, które otrzymałem w tym miesiącu, czy będą one nadal dostępne dla mnie w następnym miesiącu?

Tak, niewykorzystane miesięczne zasiłki pozostaną na koncie EBT. Możesz korzystać z tych zasiłków w kolejnych miesiącach.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny w tym jak sprawdzić stan konta karty EBT w Arkansas. Jeśli tak, za pomocą przycisku "Udostępnij to" poniżej, zachęcamy do podzielenia się tym artykułem z kimkolwiek, kto może również uznać go za pomocny. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące karty EBT Arkansas, prosimy o pozostawienie ich w sekcji komentarzy poniżej.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...