Które ucho jest Uchem Geja | Dlaczego nazywane jest Uchem Geja?

Które ucho jest uchem geja: Dlaczego nazywa się je Uchem Geja?

Które ucho jest uchem geja: Wiele pytań zostało zadanych na temat pochodzenia ucha gejowskiego, dlaczego jest ono nazywane uchem gejowskim? Jaka jest jego historia, kto pierwszy przekłuł sobie ucho, jak obecnie przekłuwa się ucho i jak o nie dbać po przekłuciu. Zaufaj mi na każde pytanie, które przyszło Ci do głowy, znajdziesz odpowiedź w tym artykule. Spójrz.

Większość homoseksualistów ma tendencję do uzyskania pierced częściej niż lewe ucho, stąd, gdy ktoś, kto jest heteroseksualny jest coraz ich prawym uchu pierced on jest coraz gej ucho pierced.

Krótka historia ucha Gay

Dwudziesty wiek był epoką, która przyniosła strach i zamieszanie. Cała idea kolczyków będących wyłączną rezerwą kobiet została szybko zamieciona pod dywan i mężczyźni przejęli modę.

Potem pojawił się pomysł gejowskiego ucha, nikt nie wie czy był on modny czy wstydliwy. Pomysł ten być może wziął się stąd, że ludzie nie byli przyzwyczajeni do widoku mężczyzn w kolczykach.

Jest więc możliwe, że wielu uważało, że mężczyźni, którzy je nosili, próbowali kopiować kobiety i stać się bardziej kobiecy.

Ucho, które najczęściej przekłuwają homoseksualiści to lewe ucho, stąd jego reputacja jako ucha geja. W związku z tym wystarczy powiedzieć, że gdy ktoś, kto jest heteroseksualny jest piercing ich lewe ucho, to po prostu oznacza, że są one coraz ich gej ucho pierced.

W większości przypadków zaleca się, aby mężczyźni heteroseksualni unikali przekłuwania uszu, jeśli zamierzają iść dalej z byciem heteroseksualnym. Jest to jednak normalne dla ludzi, aby przebić oba uszy, niezależnie od kategorii, w której się znajdują.

Koncepcja gejowskich uszu jest jedną z tych, które szybko tracą na sile. Coraz więcej osób przekłuwa sobie uszy bez względu na orientację seksualną.

Przeczytaj również

 • Ile można zarobić jako dawca spermy?
 • Jak dostać się do systemu ubezpieczeń społecznych na Filipinach?
 • Najlepsze organizacje, które pomagają w opłaceniu rachunków za weterynarza

Które ucho to ucho geja?

Po zapoznaniu się z tym, dlaczego ucho nazywane jest gejowskim, możesz teraz zastanawiać się, które z uszu jest oznaczone jako gejowskie. Tradycyjnie, piercing po prawej stronie jest identyfikowany jako ucho geja.

Jest to część "kultury i kodu" LGBT używana do potajemnej identyfikacji w społeczności. Lewa strona jest powszechnie akceptowana jako heteroseksualna lub hetero, podczas gdy podwójne przekłucia wskazują na homoseksualizm lub inne zróżnicowane przejawy seksualności.

Nawet w zmieniających się czasach i postępu, wiele osób nadal zobaczyć piercing części ciała osoby jako mające znaczenie seksualne. Dla jednego, aby lepiej docenić ideę piercingu i co oznaczają, konieczne jest, aby spojrzeć na Ameryce '70 i '80s.

Dodatkowo

W tym czasie, nie było fajnie być zidentyfikowanym jako LGBTQIA publicznie. W tym okresie nie istniała żadna realna społeczna ani prawna ochrona dla osób, które zaliczały się do kategorii gejów. Wiele osób żyło w strachu o swoje rodziny, pracę, własność, a nawet o własne życie.

Nierzadko ludzie byli fizycznie atakowani w momencie, gdy odkryto, że są gejami. Potrzeba zachowania tajemnicy doprowadziła do innowacji w stylu życia.

Zazwyczaj osoby należące do tej kategorii spotykają się w sekretnych barach i lokalnych parkach w ciemnych godzinach nocnych. Często używają subtelnych środków, aby dać ludziom znać, że są gejami.

Gdy ludzie zaczęli rozumieć kody, którymi posługują się geje, powstało nowe wyrażenie: "prawo jest złe, a lewo jest dobre" zło w tym zwrocie było związane z byciem gejem.

Naprawdę szybko, gejowskie wyrażenie ucho rozprzestrzeniło się jak pożar w Ameryce w czasie, gdy piercing dopiero zaczynał zyskiwać na popularności. Piercing ciała przez długi czas nie był tym, co było ogólnie akceptowane przez wszystkich, był głównie widziany na gwiazdach rocka.

Jak czyścić przekłute uszy?

Zazwyczaj największe obawy po wykonaniu piercingu dotyczą tego, co dzieje się zaraz po jego wykonaniu. Jest to najważniejszy aspekt procesu pielęgnacyjnego.

Piercing będzie trudne do zakażenia, jeśli wystarczająco dużo czasu, aby prawidłowo leczyć. Nawet w tym, piercing jest otwory w organizmie, co oznacza, może rozwijać grzybów i bakterii, dlatego trzeba zachować je czyste zawsze.

Jak utrzymać piercing otwarty

Jednym z wyzwań związanych z pozostawieniem kolczyków na okresy bez kolczyka jest to, że mogą one goić się dość szybko. Piercingi poniżej roku życia powinny być wypełnione przez cały czas. Jeśli są one pozostawione otwarte, to zamknie się szybko.

Istnieje wiele produktów, których można użyć, aby utrzymać swoje kolczyki otwarte. Możesz jednak skorzystać z przedmiotów takich jak złamany grzebień lub żyłka wędkarska. Jednak należy upewnić się, że cokolwiek to jest używasz jest odpowiednio sterylizowane.

Co należy rozważyć przed przekłuciem ucha?

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć jest gdzie umieścić piercing. Zrób kilka badań na piercing studios,
i upewnij się, że jest certyfikowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Piercerów.

Oto kilka popularnych opcji:
Płatek ucha. Jest to najpopularniejsze miejsce do przekłuwania uszu na dole ucha. Kolczyk jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji, goi się o wiele szybciej niż inne kolczyki, a także

Spirala

. Helix to zakrzywiona tkanka na samej górze ucha. Zajmuje drugie miejsce po płatku ucha pod względem popularności. Goi się on nieco wolniej niż płatek ucha, ale nadal jest łatwy do utrzymania w czystości.

Tragus.

Tuż nad płatkiem ucha. Twardsza część ucha znajduje się na krawędzi twarzy i tuż przed kanałem słuchowym.

Tragus nie jest tak popularny jak płatek ucha czy spirala. Jest nieco trudniejszy w pielęgnacji. Istnieją pewne niepotwierdzone dowody, że tragus piercing może mieć korzyści dla niepokoju i migreny.

10 wskazówek dotyczących czyszczenia kolczyka w uchu

 1. Czyść kolczyk podczas wykonywania innych regularnych czynności higienicznych. Wytrzyj go, kiedy myjesz zęby lub bierzesz prysznic, aby dać sobie delikatne przypomnienie każdego dnia.
 2. Umyj ręce. Zanim dotkniesz swojego kolczyka, umyj je ciepłą wodą z delikatnym mydłem, aby uniknąć wprowadzenia bakterii do tego obszaru.
 3. Musisz oczyścić ręce czystym płatkiem kosmetycznym lub wacikiem, zanurzonym w alkoholu. Używaj go wokół przekłutego obszaru kilka razy dziennie, aby usunąć wszelkie bakterie.
 4. Zakraplaj (nie wycieraj) przekłucie. Osusz czystym ręcznikiem lub chusteczką, aby nie uszkodzić tkanki podczas gojenia.
 5. Nałóż niewielką warstwę wazeliny. Stosowanie jej wokół przekłutego miejsca zmniejszy ilość strupów i ochroni przed bakteriami.
 6. Czyść przekłute miejsce za każdym razem, gdy wyjmujesz piercing. Dotyczy to również sytuacji, gdy wkładasz go z powrotem. Bakterie mogą szybko przedostać się na biżuterię, gdy wystawisz ją na działanie powietrza lub położysz na powierzchni takiej jak blat czy stół.
 7. Unikaj czyszczenia piercingu w łazience. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku łazienek publicznych. Nawet najczystsze domowe łazienki mają zazwyczaj wysokie stężenie bakterii.
 8. Staraj się nie leżeć w miejscu przekłucia przez dłuższy czas. Spanie lub leżenie na kolczyku może spowodować zatrzymanie wilgoci lub bakterii w tym miejscu, zwiększając ryzyko infekcji.
 9. Nie używaj żadnych produktów do włosów lub ciała w miejscu przekłucia. Uważaj, kiedy używasz szamponu, mydła, żelu, pomady, lakieru do włosów lub innych produktów, które mogą dostać się w pobliże kolczyka i podrażnić tkankę.
 10. Zwróć uwagę na nietypową lub przebarwioną wydzielinę. Jeśli zauważysz nietypową wydzielinę, natychmiast zgłoś się do swojego piercera lub lekarza, ponieważ może to być oznaką infekcji.

Czy ten artykuł był pomocny? Jeśli tak, proszę nie wahaj się podzielić się tym artykułem z przyjaciółmi, jeśli uważasz, że to ekscytujące i nie zapomnij zostawić komentarz i zasubskrybować, aby uzyskać więcej naszych wpisów na blogu.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Like this:

Polub Loading... Tags:Jak utrzymać piercing otwarty, Top 10 wskazówek do czyszczenia piercing ucha, Co należy wziąć pod uwagę przed piercing, Które ucho jest Gay Ear.