Oferty specjalne na Dzień Ojca w USA

W dniu 16 czerwca 2019 roku w USA obchodzony będzie Dzień Ojca. Z tej okazji sklepy w USA (i niektóre europejskie) oferują wielkie rabaty, oferty specjalne i inne miłe bonusy (np. darmową dostawę do naszego magazynu).

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór najciekawszych i najkorzystniejszych ofert.

Dobre okazje - Dzień Ojca w USA

AMAZON przygotował wspaniały wybór prezentów na Dzień Ojca dla tych, którzy zazwyczaj mają problem z wyborem, co kupić swojemu tacie, mężowi lub synowi.

Wybór popularnych pomysłów na prezenty dla mężczyzn z Newegg - z rabatami do 60% na wiele pozycji z listy

Microcenter - Zawsze jest to miejsce, gdzie można znaleźć wspaniałe prezenty dla mężczyzn z dużymi zniżkami.

Świetnym miejscem na zakupy najlepszych prezentów dla mężczyzn jest oczywiście Huckberry - znajdziesz tu największy wybór prezentów dla mężczyzn. Nie sposób wymienić wszystkich opcji, ale znajdziesz tu bardzo mocne muszki, fajne zestawy do golenia, modne plecaki z Cordury, portfele/kapelusze/torby, fajne zestawy do grilla, zestawy narzędzi, prezenty dla koneserów whisky i cygar i wiele innych.

Specjalna oferta i wybór prezentów dla mężczyzn czeka na Ciebie w Cabela's. Mamy też pomysły na prezenty skategoryzowane według męskich zainteresowań: prezenty dla myśliwych, wędkarzy, strzelców, miłośników biwakowania lub tych, którzy kochają gotować.

Oferty specjalne i opcje prezentów od B & H Foto & Electronics, największego sklepu z artykułami fotograficznymi, wideo, audio, elektroniką i akcesoriami.

I, oczywiście, duża liczba promocji i prezentów na Dzień Ojca czeka na Ciebie w sklepach znanych marek w Stanach Zjednoczonych. Nie wymienimy ich wszystkich, ale na oficjalnej stronie Ralpha Laurenajest specjalna sekcja zarezerwowana dla stylowych, świadomych swojego statusu prezentów.

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię sklepu (nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkiego - jest ich bardzo dużo), przejrzyj nasze katalogi.

Życzymy Państwu przyjemnych zakupów.

Przypominamy, że dla małych zamówień mamy wygodną i tanią konsolidację wewnętrzną. Możesz zorientować się w przybliżonych kosztach wysyłki za pomocą naszego kalkulatora wysyłki. A jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupów w USA - nie wahaj się zapytać naszego działu obsługi klienta, są oni dostępni dla Ciebie przez całą dobę i chętnie pomogą!

Przejdź do kasyPrzewodnik po kasieMailForwarding