Darmowe zniżki i promocje z okazji Dnia Podatku

Dzień Podatkowy (tutaj w USA) przypada już jutro, 15 kwietnia! Na szczęście jest kilka firm, które są gotowe, aby ulżyć Ci w tym dniu (lub pomóc Ci świętować!). Skorzystaj z tych niesamowitych, ograniczonych czasowo ofert:

Baja Fresh (uczestniczące lokalizacje): Ich fani Facebook mogą wydrukować kupon dzisiaj na $ 2 Stimulus Pakiet Burrito.

Chick-Fil-A: Wiele lokalnych franczyz są reklamy Tax Day specjalne, ale to jest indywidualna decyzja.

Cinnabon: Tax Day Bites więc zatrzymaj się w Cinnabon na darmowe babeczki w rozmiarze kęsa od 6-8pm.

DaSweetZpot (online): Złóż zamówienie w dzień podatkowy w DaSweetZpot, a otrzymasz darmowy słoik dżemu przy każdym zakupie.

Energy Kitchen (NYC): Kup dowolny napój, a otrzymasz darmowy posiłek we wszystkich lokalizacjach Energy Kitchen w godzinach 12:00 - 14:00 podczas Tax Day Event. Klienci będą mogli wybrać jeden z darmowych posiłków: Bison Cheesesteak Wrap, California Wrap lub Buffalo Chicken Burger. Partnerzy będą również obecni z napojami, darmowymi próbkami, nagrodami na loterii i darmowymi poradami fitness.

Famous Dave's BBQ (Południowa Kalifornia): Wypełnij swój formularz 1040BBQEZ, a otrzymasz zwrot pieniędzy w postaci darmowej przystawki, darmowego deseru lub dwóch kości żeberek w stylu St. Louis.

Hungry Howie's (Oregon): Kup średnią pizzę z serem lub pepperoni za $2,10. Przekaż $10 dla Mercy Corps, a Twoja 3 pizza będzie za darmo!

JJ Madison's (Phoenix): Pociesz się darmowymi hamburgerami od 10:30 do 22:00. Frytki można dodać za 99 centów.

Maggie Moo's: Zafunduj sobie odrobinę lodowej ulgi dzięki darmowej próbce pizzy z lodami od 15:00 do 19:00.

Massage Envy (Metro Phoenix): Zyskaj $15 zniżki na półtoragodzinny masaż szepcząc słowo "tax" podczas rezerwacji.

McCormick and Schmick's: Zaoszczędź podczas ich Tax Relief Celebration na $10.40 food & drinks specials. Otrzymasz również $10.40 certyfikat na następną wizytę w restauracji. Ponadto, 16 kwietnia będą obchodzić Dzień Uznania dla Przygotowujących Podatki z darmowymi deserami dla przygotowujących podatki oraz bonem $10,40 na następną wizytę w restauracji.

RA Sushi: "The 1040 Special" obejmuje wybór przystawki w połączeniu z jednym drinkiem, winem lub 22-uncjowym piwem, wszystko za $10.40. Dodatkowo, aby uczcić niespodziewany zwrot podatku lub odciążyć się od płacenia Wujkowi Samowi, podają koktajl "Tax RA-Turn" za $5, przyrządzony na bazie Sweet Tea Vodka i lemoniady, z likierem Zen Green Tea Liqueur i odrobiną wody sodowej, udekorowany cytryną i listkiem mięty.

Scotty's Brewhouse (Indiana): Zaoszczędź 10,40% z kuponem (tylko w niedzielę, poniedziałek lub wtorek) do 4/30.

Starbucks: Przynieś swój własny kubek 15 kwietnia, a Starbucks napełni go za DARMO!

Taco Del Mar: Wydrukuj swój kupon 1099 na darmowe taco w Taco Del Mar. Szukaj hasła "taxes suck, tacos don't" na ich stronie głównej.

Jeśli wiesz o jakiejś wspaniałej ofercie, którą przegapiliśmy, prosimy o przesłanie oferty - z przyjemnością dodamy ją do listy! Jak w przypadku każdej promocji, sprawdź, czy dana lokalizacja bierze w niej udział.