Jak zorganizować zbiórkę pieluch

Zgodnie z ich stroną internetową, misją Help A Mother Out jest "poprawa życia matek, dzieci i rodzin w potrzebie, jedna pielucha na raz". Oni "wyobrażają sobie dzień, w którym wszystkie rodziny w Ameryce będą w stanie zaspokoić podstawowe ludzkie potrzeby swoich dzieci, w tym dostęp do odpowiedniego zapasu pieluch."

Zawsze można przekazać pieniądze i pieluchy do Help A Mother Out, ale w tym poście chcę podzielić się innym sposobem pomocy poprzez zorganizowanie dysku z pieluchami. Na ich stronie internetowej znajduje się zestaw narzędzi z informacjami o tym, jak zorganizować własną zbiórkę pieluch. Na swojej stronie internetowej mają również listę kreatywnych sposobów na zbieranie pieniędzy i pieluch. Oto kilka z pomysłów organizacji:

- Urządź baby shower dla bezdomnego dziecka. Zaproś dziewczyny na brunch i poproś je o przyniesienie pieluch. Zrób z tego zabawę z grami dla niemowląt.

- Zorganizuj sprzedaż wypieków. To świetny pomysł na zaangażowanie wielu osób niewielkim kosztem, a przynoszący duże zyski. Przeznacz pieniądze na zakup pieluch!

- Zbieraj drobne. W pracy możesz to robić przez pewien okres czasu. Grupy społeczne mogą wybrać jeden miesiąc, który poświęcą na to. Idź do Coinstar i wymień 100% pieniędzy na kupon upominkowy Amazon.com, aby kupić rzeczy z listy życzeń.

- Poproś ludzi o zrobienie zakupów w ich własnych szafach. Może dzieci wyrosły już z jednego rozmiaru pieluszek? Organizacje przyjmą pojedyncze pieluchy z otwartego opakowania.

Niedawno przeczytałem artykuł na stronie change.org o ubóstwie, który mówił: "Utrzymanie dziecka w odpowiednim ubraniu przez miesiąc kosztuje około 100 dolarów. To jak zapewnienie kolejnego posiłku dziennie. Gdybyś miał problemy, czy dałbyś dziecku trzy posiłki dziennie i nie zmieniał pieluchy, czy nakarmiłbyś je dwa razy i zapewnił suchość? To jest decyzja nie do podjęcia." Pomóż uczynić tę decyzję decyzją, której nie musi podejmować żaden rodzic, wspierając Help A Mother Out.