Kurs przygotowawczy do Czarnego Piątku 11/21

ODWOŁANE!

Bakteria żołądkowa dotknęła nasze gospodarstwo domowe, a ponieważ nie chcę ryzykować, że ktoś jeszcze zachoruje podczas świątecznego weekendu (nie wspominając o Czarnym Piątku!), odwołuję to wydarzenie. Podzielę się moimi wskazówkami tutaj, na Inexpensively, w przyszłym tygodniu, i mam nadzieję zaplanować więcej zajęć w 2010 roku. Dziękuję za wyrozumiałość!


Tak więc, słyszałeś, że dzień po Święcie Dziękczynienia jest największym dniem zakupów w roku, ale nigdy nie odważyłeś się wyjść samemu? Czy tłumy przerażają cię i chcesz zostać w domu? Czy jesteś przytłoczony przez ogromną ilość reklam w czwartkowej gazecie? A może pobudka o 4 rano sprawia, że chowasz głowę pod kołdrą. Uwierz mi, nie jestem poranną osobą, ale jestem jednym z pierwszych w kolejce do wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku!

Czarny Piątek stał się jednym z największych narzędzi w moim arsenale oszczędzania pieniędzy. Bez bajecznych okazji, które rozpoczynają sezon świątecznych zakupów (lub, w moim przypadku, kończą go!), mielibyśmy o wiele mniej prezentów pod choinką. Czekaj, to faktycznie może być dobra rzecz dla bałaganu bug we mnie. Regardless, I've devised wiele narzędzi i sztuczek dla zabawy, udanej Black Friday outing. I, teraz, zamierzam podzielić się moimi sekretami z wami!

Obrazek przez Wikipedię

Dowiedz się, jak opanować chaos. Dowiedz się, jak uzyskać ograniczone ilości ofert, które zostały brakuje. Usłysz, jak koordynuję moją listę prezentów z wyprzedażami detalicznymi. Więc wyciągnij swoje długopisy i papier, klasa - opuścisz naszą sesję z umiejętnościami i narzędziami, których potrzebujesz, aby kupować w Czarny Piątek jak profesjonalista. To jest nasz Superbowl, moi oszczędni przyjaciele, a ja będę waszym trenerem!
Sobota, 21 listopada, 2009 3-4:40pm
Old National Bank/Clay Terrace w Carmel, Indiana
10$ rejestracja Earlybird kończy się 11/14 i obejmuje darmowy prezent
Spotkanie odbywa się w formie okrągłego stołu, a ilość miejsc jest ograniczona - zarejestruj się już dziś!Jeśli jesteś zainteresowany prelegentem dla swojej grupy, skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Uwielbiam dzielić się moimi wskazówkami i sztuczkami i mam wiele dostępnych warsztatów. Możemy nawet dostosować coś do aktualnych studiów lub tematu Twojej grupy.