Bilans karty EBT Michigan: Wszystko o Bridge EBT Card

Bilans karty EBT Michigan: Wszystko o Bridge EBT Card.

Michigan EBT Card Balance / Bridge EBT Card: Michigan Department of Health and Human Services ( DHHS) jest odpowiedzialny za administrowanie Michigan Food Stamp świadczeń dla kwalifikujących się gospodarstw domowych o niskich dochodach.

Świadczenia te umożliwiają gospodarstwom domowym zakup żywności, która jest im niezbędna do zdrowego życia. Jeśli kwalifikujesz się do otrzymania pomocy żywnościowej w Michigan, Twoje zasiłki będą automatycznie deponowane na karcie EBT (Electronic Benefits Transfer).

Karta EBT Michigan jest identyczna jak zwykła karta bankomatowa lub debetowa, znana również jako Michigan Bridge Card. Co miesiąc zasiłki food stamp będą deponowane na Twojej karcie Michigan EBT tego samego dnia. Korzyści z Michigan EBT Card należy wykorzystać do 5 rano po tym, jak zostaną one dodane do konta karty Bridge Card.

Świadczenia mogą być wykorzystane do dokonania zatwierdzonych zakupów żywności w kwalifikujących się miejscach detalicznych. Wiele sklepów spożywczych w Michigan zaakceptować EBT Bridge Card jako ich płatności. Czytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak sprawdzić saldo na swojej karcie Michigan EBT.

Co to jest karta Bridge Card?

 • Karta Bridge Card jest Michigan EBT karty.
 • EBT = elektroniczny transfer świadczeń.
 • Karta EBT = karta, która wygląda i działa jak karta debetowa lub kredytowa, ale jest załadowany z food stamps i / lub świadczeń pieniężnych. Możesz jej używać w sklepach, które akceptują EBT.
 • Otrzymasz Kartę Pomostową, gdy zostaniesz zatwierdzony do otrzymywania zasiłków.

Harmonogram płatności EBT w Michigan

Na karcie EBT Michigan (znanej również jako karta pomostowa Michigan Bridge Card) przechowywane są zasiłki żywnościowe przyznawane Ci co miesiąc. Twoje zasiłki będą wpłacane na Twoją kartę EBT zgodnie z poniższym harmonogramem:

Jeśli Twój numer ID kończy się na Świadczenia są deponowane na karcie
0 3 dnia miesiąca
1 5 dnia miesiąca
2 7-go dnia miesiąca
3 9-go dnia miesiąca
4 11-go dnia miesiąca
5 13-go dnia miesiąca
6 15-go dnia miesiąca
7 17-go dnia miesiąca
8 19-go dnia miesiąca
9 21 dnia miesiąca

Kiedy Twoje zasiłki zostaną wpłacone na Twoje konto, możesz zacząć używać ich za pomocą karty Michigan EBT do zakupu kwalifikujących się artykułów spożywczych. Pełna lista zatwierdzonych produktów spożywczych znajduje się na liście kwalifikujących się produktów spożywczych Food Stamps tutaj.

Jak sprawdzić saldo karty Michigan EBT

Oto jak sprawdzić saldo na swojej karcie Michigan EBT.

Opcja 1 - Sprawdź ostatnie pokwitowanie

Pierwszym sposobem na sprawdzenie salda na karcie identyfikacyjnej świadczeń Michigan jest sprawdzenie ostatniego pokwitowania. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby znaleźć ostatnie saldo na karcie Michigan EBT. Twoje saldo będzie wyświetlane na dole ostatniego paragonu ze sklepu spożywczego lub paragonu z bankomatu. Możesz przyzwyczaić się do posiadania ostatniego paragonu EBT, więc przed zakupami zawsze masz szybki sposób na sprawdzenie salda.

Opcja 2 - Zaloguj się do swojego konta ConnectEBT

Drugi sposób na sprawdzenie salda karty Michigan EBT jest dostępny online poprzez stronę internetową Connect EBT. Odwiedź stronę internetową Connect EBT, aby się zalogować, a następnie wprowadź swój identyfikator użytkownika i hasło. Po zalogowaniu się będziesz mógł zobaczyć swoje aktualne saldo i historię transakcji. Jeśli nie masz konta EBT Linked, możesz stworzyć konto użytkownika.

Opcja 3 - Sprawdź przez telefon

Ostatnią możliwością sprawdzenia salda na karcie Michigan EBT jest sprawdzenie go przez telefon. Zadzwoń na numer obsługi klienta EBT znajdujący się na odwrocie karty (1-888-678-8914). Infolinia Obsługi Klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wpisz swój szesnasto (16) cyfrowy numer karty EBT po zadzwonieniu, a dowiesz się o swoim nowym stanie konta (kont) pomocy żywnościowej lub gotówki.

Lista sklepów, które przyjmują EBT online na dostawy

Jak być może wiesz, Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) wprowadził program pilotażowy (Online Purchasing Pilot), aby zachęcić wybrane sklepy spożywcze do rozpoczęcia akceptowania elektronicznych kart EBT na zakupy spożywcze, w tym z dostawą do domu. Sklepy spożywcze wymienione poniżej zostały zatwierdzone do programu pilotażowego, który da posiadaczom kart EBT możliwość zakupu żywności z dostawą online.

 • Amazon
 • Dash's Market
 • FreshDirect
 • Hart's Local Grocers
 • Hy-Vee, Inc.
 • Safeway
 • ShopRite
 • Wal-Mart Stores, Inc.
 • Wright's Markets, Inc.

Michigan EBT - najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących karty Michigan EBT.

Jaką kwotę otrzymam na moją kartę EBT każdego miesiąca?

Wysokość zasiłków, które otrzymujesz na swoją kartę EBT każdego miesiąca jest uzależniona od Twojego dochodu i wielkości gospodarstwa domowego. Możesz użyć wykresu maksymalnej miesięcznej kwoty SNAP, aby dowiedzieć się, jaką najwyższą kwotę zasiłku możesz otrzymać każdego miesiąca.

Widziałem ludzi, którzy kupują artykuły nieżywnościowe za pomocą karty EBT. Myślałem, że SNAP jest tylko na żywność?

Tak, zasiłki SNAP są przeznaczone tylko na żywność. Jednak niektórzy ludzie mają kartę EBT do swoich zasiłków TANF (pomoc pieniężna). Możesz używać zasiłków TANF na zakup żywności i artykułów nieżywnościowych. Aby uzyskać informacje na temat kwalifikowalności do TANF, skontaktuj się z lokalnym biurem pomocy rządowej.

Czy ktoś inny może mi pomóc w zakupach przy użyciu konta EBT?

Zapytaj swojego lokalnego urzędnika ds. zasiłków żywnościowych (Michigan Food Stamps caseworker) o ustanowienie upoważnionego przedstawiciela (Authorized Representative, AR). Przedstawiciel taki będzie miał osobną kartę z własnym numerem konta i PIN-em. Ponadto, system EBT jest w stanie śledzić, która karta jest używana w danym momencie. AR będzie miał dostęp do całego Twojego konta zasiłkowego.

Czy mogę używać mojej karty EBT w innych hrabstwach i stanach?

Twoja karta EBT może być używana w każdym sklepie lub bankomacie, który akceptuje karty EBT w Stanach Zjednoczonych, jak również w Dystrykcie Kolumbii, na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych oraz w Guam. Nie ma też żadnych zasad zabraniających używania karty EBT poza stanem zamieszkania. Jednakże, należy zgłosić każdą zmianę adresu do lokalnego biura pomocy publicznej.

Jeśli nie wykorzystam wszystkich zasiłków, które otrzymałem w tym miesiącu, czy te zasiłki będą nadal dostępne dla mnie w następnym miesiącu?

Tak, zasiłki, które nie zostały wykorzystane w wydanym miesiącu pozostaną na koncie EBT. Możesz korzystać z tych zasiłków w kolejnych miesiącach.

Co mam zrobić, jeśli podejrzewam, że ktoś ukradł zasiłki z mojego konta Bridge Card?

Jeśli Twoja karta EBT zostanie skradziona lub narażona na szwank, natychmiast skontaktuj się z numerem infolinii Michigan Bridge Card Customer Service Call. Bezpłatna infolinia Michigan Bridge Card to 1-888-678-8914 (TTY: 711). Pracownik obsługi klienta będzie anulować swoją Bridge Card podczas rozmowy, i da Ci nową kartę. Karty zastępcze mają być wydane w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Aby ich ostrzec, można również skontaktować się z najbliższym caseworker DHS, i złożyć raport policyjny.

Jak mogę zgłosić sklep lub osobę, która moim zdaniem nadużywa zasiłków żywnościowych lub pieniężnych (popełnia oszustwo)?

Celowe nadużywanie zasiłków jest przestępstwem federalnym. Jeśli nadużywasz zasiłków, mogą one zostać ci odebrane. Aby zgłosić sklep lub osobę nadużywającą zasiłków, kliknij tutaj.

Jakie produkty mogę kupić za pomocą mojej karty EBT?

Aby uzyskać informacje na temat artykułów, które możesz kupić za pomocą zasiłków żywnościowych EBT, kliknij tutaj. Pomoc pieniężna może być użyta do zakupu czegokolwiek, co może być legalnie zakupione za pieniądze (gotówka).

Czy mogę pójść do kasy banku i wypłacić pieniądze z mojego konta EBT?

Nie, pieniądze można wypłacić tylko z bankomatu lub poprzez cash-back/cash-only withdrawal w sklepie uczestniczącym w programie. Ponadto kasjerzy bankowi nie mają informacji ani dostępu do kont EBT.

Czy są jakieś opłaty za używanie mojej karty Michigan EBT?

Używanie karty do zakupu żywności nigdy nie wiąże się z żadną opłatą. Jednakże, wszelkie dopłaty banku (jeśli takie istnieją) za korzystanie z bankomatów będą pobierane z Twojego konta.

Jak kupować żywność i artykuły za pomocą mojej karty Bridge Card?

Tutaj jest jak używać Twoja karta Bridge Card do zakupu artykułów spożywczych:

 • Przesuń swoją kartę na maszynie płatniczej w sklepie.
 • Następnie wybierz "EBT" z opcji karty.
 • Następnie wprowadź swój 4-cyfrowy kod PIN.
 • Dokończ transakcję i weź swój paragon - pokaże swoje aktualne saldo Bridge Card na dole.

Wnioski

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny w sprawdzeniu salda karty EBT Michigan. Jeśli tak, za pomocą "Share this" przycisk poniżej, zapraszamy do dzielenia się tym artykułem z kimkolwiek, kto może również znaleźć to pomocne. Jeśli masz więcej wątpliwości dotyczących Bridge Card, w tym kwalifikowalności i procesu aplikacji Michigan Shake, proszę zostawić te w komentarzach poniżej. Jesteśmy po prostu szczęśliwi, aby pomóc!

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...