BLACK FRIDAY 2018 - Czarny Piątek w USA

Black Friday 2018 - Czarny Piątek to najbardziej oczekiwana wyprzedaż w roku.

W 2018 roku Black Friday zaczyna się 23 listopada!

Dla przypomnienia, w wielu sklepach wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku rozpoczynają się z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozostał więc niecały tydzień do rozpoczęcia okazyjnych zakupów. A w wielu sklepach wyprzedaż trwa już teraz!

Co musisz wiedzieć o Czarnym Piątku

 • Rabaty w amerykańskich sklepach będą realne.
  Nie ma tu zwyczaju podnoszenia cen przed wyprzedażą (sprzedawca, który łamie tę zasadę, ryzykuje nie tylko utratę reputacji, ale i straty finansowe), więc możesz być pewien, że kupując w Czarny Piątek będziesz miał prawdziwą okazję
  (nie zawsze dotyczy to cen na eBayu i Amazonie, więc jeśli planujesz tam zakupy - uważnie obserwuj ceny)
  ;
 • Szybko kończą nam się rozmiary.
  To prawda, najlepsze rozmiary, najpiękniejsze kolory i najpopularniejsze modele - wszystko wyprzedawane jest w mgnieniu oka (spójrzcie na zdjęcia z ostatniego Black Friday - to szaleństwo!). Doświadczeni kupujący przygotowują się więc wcześniej: wybierają produkty, zapisują swoje koszyki (niektóre sklepy dają taką możliwość) lub zamówienia (w niektórych sklepach można utworzyć i zapisać zamówienie, a później je edytować i opłacić). I zdecydowanie radzimy przygotować się do zakupów w Czarny Piątek z wyprzedzeniem;
 • Wczesne rozpoczęcie sprzedaży
  Czarny Piątek w wielu sklepach zaczyna się wcześnie - nie o godzinie 00:00 23 listopada 2018 (czasu USA), ale już w czwartek 22.11.2018 rano.
  W wielu sklepach wyprzedaż rozpoczyna się na tydzień przed Czarnym Piątkiem. Co to oznacza? Oznacza to, że możesz wykorzystać te informacje, aby wyprzedzić innych nieudolnych kupujących. Przygotuj się wcześniej, a od 16 listopada pamiętaj o sprawdzaniu wybranych sklepów, aby nie przegapić startu, jeśli nastąpi on wcześniej (nie wszystkie sklepy z wyprzedzeniem informują o dacie rozpoczęcia wyprzedaży).
 • Bonusy dla subskrybentów
  Zapisz się na newsletter swoich ulubionych sklepów - bardzo często informują one swoich subskrybentów o wcześniejszych startach lub wysyłają kody promocyjne, które nie są ogólnodostępne na stronie internetowej. To może sprawić, że zakupy będą jeszcze bardziej opłacalne.

Gdzie mogę teraz robić zakupy z rabatem?

AMAZON.COM - Tak, Amazon już uruchomił wczesną wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku. Aby zobaczyć wszystkie aktualne oferty, które zmieniają się każdego dnia, musisz kliknąć na przycisk w lewym górnym rogu pod logo AMAZON "dostawa do" i zmienić kraj wysyłki z Twojego na USA. Aby to zrobić, użyj kodu pocztowego z osobistego adresu w USA, który podaliśmy Ci przy zakupie usługi MailForwarding, lub użyj kodu pocztowego z naszego biura 20151. Po zmianie kraju wysyłki, przedmioty, które są już objęte zniżkami Amazon Black Friday staną się dostępne dla Ciebie

Carter's - już mocno przeceniony w różnych kategoriach przedmiotów.

GAP, OLD NAVY, BANANA REPUBLIC - te sklepy już mają różne zniżki, ale przed Black Friday będą miały nowe - nie zapomnijcie ich sprawdzić!

Best Buy - tu zawsze są "zniżki dnia" i oferty tygodnia, ale specjalne rabaty Bkack Friday na niektóre przedmioty zostały już uruchomione i znacznie różnią się od zwykłych.

Cabela's - uruchomili już PRE-Black-Friday, umieścili wszystkie przedmioty, które są aktualnie przecenione w osobnej sekcji, gdzie od razu piszą ile zaoszczędzisz na zakupie!

Macy's - tutaj wyprzedaż jeszcze się nie rozpoczęła, ale podążając za linkiem zobaczycie licznik, który pokazuje ile czasu pozostało do rozpoczęcia wyprzedaży (wygodnie jest nie obliczać dokładnego momentu biorąc pod uwagę różnicę czasu), również na tej stronie możecie zobaczyć przykłady przedmiotów z cenami, które będą obowiązywać w Black Friday, możecie wycenić i zaplanować swoje zakupy.
Ponadto, Macy's często ma zniżki inne niż Czarny Piątek, więc możesz zacząć zakupy już teraz.

Nie zapomnij - Black Friday 2018 już wkrótce!

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz pytania lub masz problem ze złożeniem zamówienia, nasz zespół obsługi klienta jest gotowy do pomocy codziennie i przez całą dobę!

KasaInstrukcja zamawianiaMailForwarding