Groupon: Zbiorowa siła nabywcza


Kiedy chciałam, żeby ktoś opowiedział mi więcej o Grouponie, nie szukałam dalej niż Casey Tell-It-Like-It-Is Mullins. Jej podejście do wszystkiego w życiu bez żadnych zahamowań daje ci szczere, otwarte spojrzenie na macierzyństwo, niepłodność, depresję i wdowieństwo po studiach prawniczych. Przeczytaj wszystko o przezabawności jej życia z Moosh in Indy - wiem, że pokochasz ją tak samo jak my!


Zdjęcie przez Wikipedię

Kiedy powiedziałem przyjacielowi, że nie wiem, co Groupon był jej odpowiedź do mnie (w all caps) było "YOU DON'T KNOW ABOUT GROUPON?"

Wiedziałem, że jeśli pisała wszystkimi kapslami, to musiało być dobre.

Więc dołączyłam (za darmo) i od razu zostałam wciągnięta w to, o co chodzi w Grouponie, czyli "zbiorową siłę nabywczą".

Groupon łączy się z firmami w twoim mieście (moim jest Indianapolis; dostępnych jest 47 innych dużych miast) i oferuje przerażające oferty po mocno obniżonych cenach, a jedna oferta dziennie jest dostarczana na twój e-mail do rozważenia.

Widziałem wszystko. Przykłady obejmują zniżki wstępu do muzeum, pół off napojów i kolacji w mieście najmodniejszych restauracji, pół off usług spa w różnych salonach, głęboko dyskontowane taniec lub lekcje gotowania, zniżki odzieżowe, dentystyczne oferty zdrowotne i mój osobisty ulubiony? Pełna wycieczka do chiropraktyka za mniej niż opłata ubezpieczeniowa.

Każdy Groupon jest ważny przez określony czas, zwykle od sześciu miesięcy do roku, a każdy z nich wypisuje wszelkie ograniczenia.

Jeszcze lepiej? Możesz dać je jako prezenty i / lub zachować je dla siebie, kiedy polecisz przyjaciela, a oni kupią swój pierwszy Groupon? Otrzymasz 10 dolarów kredytu na swoje konto.

Obecnie mam twarz, masaż i kilka manicure tylko czeka na mnie. Ciesz się!