Groundhog Day - Twoja prowizja wynosi 5%, tak jak za pierwszym razem

Nasi klienci od dawna wiedzą, że prowizja od pierwszego zamówienia na BuyUSA jest o połowę niższa - to prezent od firmy dla nowych klientów.

Ale kochamy i cenimy starych klientów tak samo jak nowych, więc w Dzień Świstaka oferujemy naszym starym klientom szansę na przeżycie dnia, w którym po raz pierwszy zarejestrowali się w BuyUSA - masz szansę na składanie zamówień z 5% prowizją . W zamówieniu użyj kodu promocyjnego "Groundhog Day" . Obowiązuje od 1 do 3 lutego.

Dzień Świstaka (ang. Groundhog Day) to tradycyjne święto w USA i Kanadzie, obchodzone corocznie 2 lutego. W kilku miastach i miasteczkach w USA i Kanadzie w tym dniu odbywają się festiwale.

Oficjalny meteorolog wieszczący długość zimy. Zgodnie z wierzeniami, jeśli dzień jest pochmurny, ziemniak nie widzi swojego cienia i cicho wychodzi ze swojej nory, oznacza to, że zima wkrótce się skończy i wiosna będzie wczesna. Jeśli dzień jest słoneczny, a ziemniak widzi swój cień i przestraszony nim chowa się z powrotem do swojej nory, to będzie to kolejne sześć tygodni zimy.

Punxsutawney Phil, wiedźma ziemna, która mieszka na Wzgórzu Indyka w mieście Punxsutawney w Pensylwanii, jest pierwszym oficjalnym meteorologiem. To właśnie to miasto zyskało światową sławę po filmie Dzień świstaka.

Swoją drogą, bardzo pokrzepiający film. Polecamy do rodzinnego oglądania! (12+) W tym filmie, komentator telewizyjny Phil Connors przybywa, aby uczcić Dzień świstaka, a czas stoi w miejscu dla niego, każdego dnia budzi się na 2 lutego.

Teraz nadszedł czas, aby zamówić prezenty na 23 lutego i odświeżyć swoją garderobę na wiosnę!

Czas dostawy wynosi około 3 tygodni.

Huckberry.com.
To sklep z lokalnymi amerykańskimi (i nie tylko) markami, o których większości pewnie nie słyszeliście. Praktyczne i technologiczne, wysokiej jakości ubrania dla miasta i turystyki, akcesoria, EDC, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego. Rabaty do 60% już teraz.

kate spade
kate spade to marka, która zasłynęła z torebek. Następnie asortyment marki rozszerzył się i teraz można znaleźć idealny wygląd: ubrania, buty, torby i akcesoria. W dziale WYPRZEDAŻ znajdują się produkty z aktualnymi rabatami.

https://www.joesnewbalanceoutlet.com/
U nas znajdziesz oryginalne trenażery New Balance w cenie 2-3 razy tańszej niż w Rosji (łącznie z wysyłką i prowizją). Zostaniesz poproszony o przejście na stronę rosyjską. Nie zgadzaj się - korzystaj z VPN. https://www.tunnelbear.com/
https://www.hotspotshield.com/Расширение dla przeglądarki lub programu. W ten sposób można dostać się na miejsce.

Journeys jest butikiem młodzieżowym, który oferuje wybór tego, czego naprawdę chcesz. A wybór jest duży - sklep oferuje markowe obuwie i odzież, akcesoria, torby i plecaki.

Bath & Body - Sklep, który sprawia, że naprawdę łatwo jest wybrać niesamowite prezenty na 8 marca.

Shutterfly - oferuje urocze, oryginalne i wzruszające pomysły na prezenty. Możesz zamówić fotoksiążkę.

Allsaints - Amerykański oddział znanej brytyjskiej marki Allsaints będzie miał wielką wyprzedaż. Odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet i mężczyzn w unikalnym undergroundowym stylu Allsaints - bardzo popularnym wśród muzyków.

Famous Footwear to duża sieć amerykańskich sklepów obuwniczych, które stale oferują zniżki na markowe buty. Obecnie trwa wielka wyprzedaż kolekcji zimowych i oferują zniżki na buty sportowe.

Sephora - kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu i upiększania twarzy, ciała i włosów. Znajdziesz tu również świetne propozycje na prezenty na nadchodzące święta. Istnieją specjalne oferty i rabaty

KasaPrzewodnik po kasieMailForwarding