Jak niedrogo zaatakować Vegas

Jestem tak podekscytowana, że będę uczestniczyć w Affiliate Summit West w przyszłym tygodniu. Będę prezenterem na niedzielnym panelu-Mommybloggers: Changing the Face of Affiliate Marketing. Jestem zaszczycony, że zostałem zaproszony, podekscytowany współpracą z Deborah Carney i nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o poprawie relacji z firmami, które zapewniają wspaniałe oferty dla naszych czytelników! Dołączę do Wendy Limauge, Carrie Rocha i Kim Rowling, aby przedyskutować nasze nietradycyjne role w przestrzeni rynku afiliacyjnego.

Konferencja odbywa się w Las Vegas od niedzieli do wtorku, ale ponieważ odwiedzenie Vegas było zarówno na mojej jak i mojego męża liście 40×40, zdecydowaliśmy się dodać kilka dodatkowych dni do naszej podróży. Skreślamy również kolejny punkt, ponieważ odnawiamy nasze śluby w kaplicy Elvisa! Możecie nawet obejrzeć nasz ślub na żywo w internecie! RSVP i uzyskać instrukcje do oglądania webcast na Facebooku.

Wyjeżdżamy dziś wieczorem, a ja pilnie pracuję nad tym, aby oferty z Indiany zostały zamieszczone zanim wyjadę. Baza danych kuponów, jednak nie będzie aktualizowana aż do przyszłego tygodnia. Będę miał kupon wkładki czeka na mnie, kiedy wrócimy w środę, i będę je do naszej bazy danych tak szybko, jak to możliwe. Nie martwcie się - nie porzucam Was całkowicie! Wciąż znajdziecie mnie na Twitterze, rozmawiającą z hashtagiem #asw10 podczas całej mojej konferencji.

Będziecie mieli również mnóstwo do czytania na Inexpensively. Zespół wciąż tu jest, a dodatkowo przez cały tydzień będziemy publikować niesamowite prace w naszym konkursie Blissfully Frugal. Nie krępujcie się skontaktować z nami w międzyczasie; powinienem być nadal dostępny przez e-mail przez część tygodnia. Później opowiem o moich strategiach planowania naszego 2. weekendu ślubnego z zachowaniem budżetu! Jesteśmy bardzo podekscytowani kilkoma darmowymi wydarzeniami, które odkryliśmy (Pinball Museum! Pinball!), i nie mogę się doczekać, aby podzielić się większą ilością pomysłów.