Znajdowanie gratisów

Nasze listy ofert często zawierają pozycje, które są darmowe po podwojeniu kuponu w sklepie, ale istnieje kilka innych sposobów, aby naprawdę dostać coś za nic. Na początek, czasami kupony są już na zupełnie darmowe produkty. Znajdź kupony regularnie poprzez naszą internetową listę kuponów, strony producentów (sprawdź swoje ulubione marki!), strony restauracji i nasze powiadomienia na Twitterze, a następnie zabierz je do sklepu, aby zebrać swoje freebies.

Znalezienie darmowych przedmiotów w skrzynce pocztowej też jest zawsze ekscytujące. W sieci jest kilka stron, na których można otrzymać darmowe próbki pocztą. Są to zazwyczaj pojedyncze opakowania produktów i często dołączone są do nich kupony na pełnowymiarową wersję. Chodzi o to, że spodoba Ci się na tyle, że zaczniesz kupować je regularnie. Kilka z naszych ulubionych stron z ofertami próbek to: MySavings.com, Vista Print i FreeFly.

Prawdopodobnie jesteś już świadomy, że istnieje wiele sposobów, aby uzyskać wspaniałe okazje na czasopisma. Zawsze możesz znaleźć świetne okazje na MagsForLess, BlueDolphin.com, Amazon, Magazines.com, ale jest też kilka miejsc, które oferują subskrypcje za darmo. Rewardsgold.com wysyła oferty darmowych subskrypcji do publikacji takich jak Parents, Forbes i innych. Musisz wypełnić krótką ankietę, po czym prenumerata rozpocznie się za 6-12 tygodni. Publikacje handlowe są również często oferowane za darmo, jeśli potrzebujesz ukierunkowanych subskrypcji.

Uważaj jednak na pułapki "darmowej oferty". Wszystko, co prosi o kartę kredytową, aby wysłać "darmowy" przedmiot, szuka sposobu, aby cię obciążyć. Oferty próbne są powszechne w sieci i mogą być legalnym źródłem darmowych przedmiotów lub usług, ale musisz być bardzo ostrożny. Ta metoda jest najlepsza dla usług, które i tak byś rozważył. Jeśli regularnie kupujesz muzykę, próbna oferta w eMusic może sprawić, że na początek dostaniesz więcej za swoje pieniądze. Wiele witryn detalicznych oferuje specjalne oferty lub darmowe przedmioty dla pierwszych klientów, tylko po to, abyś wszedł do środka (sklepy z artykułami do drukowania zdjęć są tego świetnym przykładem).

Jeśli planujesz korzystać z ofert próbnych tylko dla wolnej części, musisz być gotowy i zdolny do włożenia pracy, aby anulować członkostwo dla każdego programu jest oferowany. Obserwuj ten jeden ściśle, ponieważ będą one obciążać kartę kredytową pierwszą szansę dostają. Chcą, aby spróbować, jak i zdecydować się zapłacić miesięcznie za cokolwiek oferują, ale często powoduje ludzi, którzy próbowali go, zapomniał o i zapłacić za to w każdym razie.

Word of Mouth reklama jest jednym z największych sposobów dla firmy, aby promować swój produkt. Kiedy masz okazję spróbować wielkiego produktu, to jest ludzka natura, aby podzielić się tym doświadczeniem. Jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby kupić coś, jeśli jest to zalecane przez znajomego. W rezultacie, word of mouth firmy reklamowe są cropping up, aby dać firmom ujście dla tego narzędzia promocyjnego. Zarejestruj się na BzzAgent.com lub Houseparty.com i znajdziesz się zalewa ofertami bezpłatnych elementów, aby spróbować z nadzieją, że będzie dzielić się z każdym, kogo znasz!

Zanim jednak zaczniesz, zalecamy założenie osobnego konta e-mail, aby kontrolować spam, gdy zaczniesz zapisywać się na oferty specjalne. Teraz, gdy masz już podstawowe pojęcie o tym, gdzie szukać, mamy nadzieję, że możesz zacząć zbierać darmowe przedmioty każdego tygodnia. Zaglądaj do nas w każdy piątek na Inexpensively's Freebie Friday! Będziemy dzielić się naszymi ulubionymi darmowymi znaleziskami w ramach sekcji Alert.