50-lecie RALPH LAUREN

Ralph Lauren nie rozpieszcza swoich fanów rabatami, ale szanuje tradycję i na każde święto wydaje kod promocyjny. Zazwyczaj kod promocyjny jest ważny 2 do 3 dni przed świętem i 1 dzień po.

A 7 września Ralph Lauren obiecuje zorganizować huczny jubileuszowy pokaz i imprezę podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Ralph Lauren postawił poprzeczkę bardzo wysoko swoimi pokazami we wrześniu ubiegłego roku i imponującym pokazem z okazji 40-lecia. Tym razem wszyscy spodziewają się czegoś naprawdę imponującego! Miejsce koncertu i imprezy nie zostało jednak jeszcze podane.

Podejrzewamy, że w sklepie internetowym można spodziewać się specjalnych ofert, które zbiegną się w czasie z tym głośnym wydarzeniem!

Jednak dział SALE jest zawsze dostępny, ale wybór rozmiarów nie jest duży.

Jesienna kolekcja Ralph Lauren jest już dostępna i w pełni spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. To samo można powiedzieć o kolekcji dziecięcej (w tym mundurki szkolne), ubrankach dla niemowląt i oczywiście o Ralph Lauren HOME.

Wkrótce napiszemy więcej o każdej z kategorii produktów Ralph Lauren.

W międzyczasie wybierzcie i złóżcie zamówienie! I pamiętaj, Ralph Lauren oferuje bezpłatną dwudniową dostawę zamówienia do naszego magazynu od $135!

Złóż zamówieniePrzewodnik po kasieMailForwarding

Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.