Wygraj 100 niestandardowych pocztówek od Uprinting

Dobra, masz już swoje darmowe etykiety na świąteczne mailingi, teraz potrzebujesz kartek z życzeniami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy Ci pomóc zająć się również tym! Jako sponsor bloga, U-Printing regularnie oferuje nam możliwość rozdania niektórych z ich produktów. Dziś oferujemy pocztówki, idealne do świątecznych kartek okolicznościowych, zaproszeń, kartek z podziękowaniami i nie tylko. Do tej pory byłam zachwycona jakością i obsługą, jakiej doświadczyłam od U-Printing.

Tym razem zamawiam zestaw ogłoszeń dla klasy Inexpensively. Zostawię pustą sekcję, aby dodać szczegóły dotyczące czasu i miejsca, ale same pocztówki będą wydrukowane w pełnym kolorze na błyszczącym papierze kartonowym w rozmiarze 4×6, 14pt. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak będą wyglądać, kiedy przyjdą. Jeśli masz coś do ogłoszenia lub potrzebujesz zaproszeń, kartek z podziękowaniami lub pocztówek, możesz zaoszczędzić 10% na zakupie U-Printing teraz lub, jeszcze lepiej, wygrać 100 pocztówek na zamówienie tutaj - po prostu zostaw komentarz, mówiąc nam, co zrobisz z nagrodą. Możesz zdobyć dodatkowe wejścia przez:

  • Śledzenie U-Printing i Inexpensively na Twitterze
  • Zostań fanem U-Printing and Inexpensively na Facebooku
  • Pisząc na blogu o tym konkursie
  • Napisz na Twitterze o tym nagrodzie: Wygraj 100 darmowych pocztówek od @Uprinting i @Inexpensively! http://bit.ly/3ylZL6

Aby Twoje dodatkowe zgłoszenia zostały zaliczone, pamiętaj o pozostawieniu dodatkowego komentarza kierującego mnie do Twojego zgłoszenia. Tylko jedno dodatkowe wejście na metodę (tzn. Chociaż wielokrotne tweetowanie jest doceniane, tylko jedno będzie liczone jako wejście do losowania). Konkurs trwa do 29 października do godziny 15:59 czasu wschodniego. Jeden zwycięzca zostanie powiadomiony przez e-mail 29 października (wybrany przez Random.org). Konkurs jest otwarty tylko dla mieszkańców USA i Kanady i nie może być wysłany na adres skrytki pocztowej.


Twoja nagroda (2-stronny druk w pełnym kolorze na matowym papierze 14lb w rozmiarze 4×6″ z drukiem w ciągu 4 dni roboczych) zostanie przyznana w postaci indywidualnego kodu kuponu do zrealizowania w U-Printing.com. Nagroda obejmuje bezpłatną wysyłkę UPS na terenie Stanów Zjednoczonych (zwycięzcy z Kanady będą odpowiedzialni za wszelkie koszty wysyłki).


Ten giveaway został mi zaproponowany jako część programu sponsorowania bloga U-Printing. Otrzymuję 100 darmowych pocztówek jako dodatek do darmowego produktu dla moich czytelników za organizację tego giveaway'a, ale opinia jest w 100% prawdziwa i szczera.