Nigdy nie jest za wcześnie na świąteczne przygotowania (Cards Direct Giveaway)

Zdjęcie autorstwa nogoth via Flickr


Istnieje tylko 90 dni do Black Friday. To jest tylko pod 13 tygodni-i nie jest, że szczęśliwy numer? Szczęśliwa dla Ciebie, ponieważ jestem tutaj, aby przypomnieć Ci, że nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Jak zawsze powtarza Dave Ramsey: "Boże Narodzenie to nie nagły wypadek". 25 grudnia nadchodzi tego samego dnia, każdego roku!

W ten sposób, dlaczego znajdujemy my scrambling dla gotówki, pędzący out na Wigilii dla ostatniej minuty zakupów lub płacący ekstra overnight prezenty i kartki świąteczne? The 119 dni do Bożego Narodzenia może brzmieć dość daleko, ale to skrada się bardzo szybko, jeśli nie jesteś planowania z wyprzedzeniem.

Nie żartowałam na Viva la Value, kiedy wspomniałam, że zaczynam zakupy na święta, zaraz po wakacjach. Jak na razie mam w szafie prezenty, zdjęcie dziewczynek wybrane do naszych FotoKartek i arkusz kalkulacyjny, który wymienia nasz świąteczny budżet, ludzi, dla których będziemy kupować i pomysły na prezenty, gdy tylko o nich pomyślę. Ale zmora mojego istnienia? Te kartki świąteczne!

Zawsze wpadam na te niesamowite pomysły, ale albo nie udaje mi się ich zrealizować, albo stresuję się w ostatniej chwili, albo rezygnuję z czasu i nazywam to kartką noworoczną. Jedynym powodem, dla którego udało mi się wysłać kartki dla niemowląt 3 razy, było to, że wypełniłam je tak bardzo, jak tylko mogłam i miałam czas w szpitalu, żeby je skończyć!

W tym roku, jestem zdeterminowana, aby uzyskać ten ostatni aspekt świątecznych przygotowań pod kontrolą - dzięki naszym przyjaciołom z Cards Direct! Rozdają oni kod kuponu o wartości 50$, abyś mógł zacząć. Dodatkowo, mamy kilka rzeczy do zrobienia teraz, aby utrzymać sezon świąteczny pod kontrolą:

  1. Jeśli jeszcze nie przypisałeś numeru do swojego świątecznego budżetu, omów go teraz.
  2. Zrób listę wszystkich, których zamierzasz umieścić na swojej liście prezentów świątecznych.
  3. Zacznij rozważać drobne upominki - dla nauczycieli, gospodarzy, wymiany "białych słoni" - kiedy znajdziesz oferty typu freebies, cash back deals & gift certificate offers. (Darmowe próbki robią świetnym prezentowym koszom stuffers!)
  4. Zdecyduj, czy chcesz zrobić formalny czy swobodny portret rodzinny.
  5. Zacznij dodawać niepsujące się produkty do pieczenia do swojej listy zakupów każdego tygodnia - po trochu w każdym tygodniu będziesz mieć pełne zapasy przed pierwszą wymianą ciasteczek!
  6. Wygraj $50 kupon kod od Cards Direct kupować twój bożenarodzeniowe fotograficzne karty wcześnie!

Po prostu zostaw komentarz tutaj, i powiedz nam, jak utrzymać wakacje od skradania się na ciebie! Możesz zdobyć dodatkowe wejścia poprzez:

  • Subskrybowanie naszej strony przez e-mail lub RSS
  • Śledzenie Inexpensively na Twitterze
  • Pisząc o tym giveaway (blog, forum, publiczna notka na Facebooku)
  • Napisz na Twitterze o tym nagrodzie: Wygraj darmowy zestaw kartek okolicznościowych Cards Direct od @Inexpensively! http://bit.ly/bV1nU1

Aby Twoje dodatkowe zgłoszenia zostały zaliczone, pamiętaj, aby zostawić dodatkowy komentarz kierujący nas do Twojego zgłoszenia. Tylko jedno dodatkowe wejście na metodę (tj. Chociaż wiele tweetów jest docenianych, tylko jeden będzie liczony jako wejście do losowania). Konkurs trwa do 9/2/10 o 23:59. Jeden zwycięzca zostanie powiadomiony e-mailem w dniu 9/3/10 i otrzyma kod kuponu na 25 kartek okolicznościowych (o wartości do 50$). Zwycięzca będzie miał 48 godzin na wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w przeciwnym razie zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.


Otrzymałam, dzięki mojemu uczestnictwu w Global Influence Network, zestaw kartek dla siebie jako rekompensatę za ten wpis, ale wszystkie opinie są w 100% moje.