Łatwe ekologiczne sprzątanie: recenzja i nagroda 7. generacji

Promowałem zielonego cleaning dla trochę teraz - z 3 dzieciakami & 4 zwierzętami domowymi w domu, ja właśnie robi ja czuć lepiej znać cleaner używać są bezpieczni dla one. Seventh Generation ma kilka produktów dostępnych, które są szybsze i łatwiejsze niż robienie twój swój własny. W zeszłym miesiącu, otrzymałam zielony zestaw czyszczący do przejrzenia i poszłam na trochę czyszczenia binge!

Zestaw zawierał uniwersalny cleaner, łazienkowy cleaner, dezynfekujące chusteczki, papierowe ręczniki z recyklingu & The Conscious Kitchen book. Pokazałabym Wam zdjęcia przed i po, ale cóż, nikt nie chce oglądać tych pierwszych. Poważnie, po prostu zaufaj mi w tej kwestii. June Cleaver nie jestem. W tej chwili, choć, moja kuchnia iskrzy!

Plus, czyściciele pachną tak dobry ja był dużo willing podnosić up butelkę sprayu tot tackle the bathrooms. Są one wykonane z trawy cytrynowej i tymianku, który ma dezynfekujące uprawnienia. To sprawia dla czystego & świeżego zapachu, ale hubby powiedział mi, aby dać ci znać, że to jest bardzo silny! Myślę, że jest to o wiele lepsze niż chemiczny zapach, ale jeśli nie jesteś fanem cytryny lub tymianku, nie spodoba Ci się ten mocny zapach.

Otrzymałam również 2 rolki ręczników papierowych. W okolicy, to powinno być około roczny zapas! Przynajmniej. Wyeliminowaliśmy ręczniki papierowe ponad rok temu. Brakuje mi ich jednak, gdy przychodzi czas na smażenie bekonu, co niezwłocznie uczyniłam, gdy tylko otworzyłam opakowanie.

Ręczniki papierowe są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, niebielone i sprasowane. Oznacza to, że otrzymujesz więcej ręczników papierowych w mniejszej rolce - mniej odpadów opakowaniowych i więcej rolek na samochód dostawczy, co jeszcze bardziej zmniejsza emisję dwutlenku węgla! Dodatkowo, brązowe ręczniki papierowe pasują do mojej kuchni urządzonej w stylu kawy. To są małe rzeczy.

W tym zestawie znalazły się również chusteczki dezynfekujące. Są zrobione z tej samej kombinacji cytryny i tymianku. Przyznam, że to moja słabość. Uwielbiam ideę wycierania wszystkich obrzydliwych, często dotykanych miejsc - klamek, włączników światła, poręczy schodów - ale ostatnio byłam dobra w niekupowaniu chemicznych chusteczek. Kiedy to opakowanie będzie puste, na pewno je wymienię!

Z Dniem Ziemi już za kilka tygodni, teraz jest idealny czas, aby wprowadzić proste zmiany, aby być ekologicznym. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na gruntowne porządki, wybierz najczęściej używany środek czyszczący i wymień go na inny. Jednak jeden szczęśliwy czytelnik ma szansę wygrać cały zestaw! Po prostu zostaw komentarz tutaj i powiedz nam, jakie masz plany na cześć miesiąca Ziemi. Możesz zdobyć dodatkowe wejścia poprzez:

  • Subskrybowanie naszej strony przez e-mail lub RSS
  • Śledzenie Seventh Generation i Inexpensively na Twitterze
  • Pisząc o tym konkursie (na blogu, forum, w publicznej notce na Facebooku)
  • Tweetując o tym nagrodzie: Wygraj ekologiczny zestaw do sprzątania od @SeventhGen i @Inexpensively! http://bit.ly/9feEMK

Aby dodatkowe zgłoszenia zostały zaliczone, pamiętaj, aby zostawić dodatkowy komentarz kierujący nas do Twojego zgłoszenia. Tylko jedno dodatkowe zgłoszenie w każdej metodzie (tzn. Mimo, że wiele tweetów jest mile widzianych, tylko jeden z nich będzie liczony jako zgłoszenie do losowania). Konkurs trwa do 13 kwietnia do godziny 23:59. Jeden zwycięzca zostanie powiadomiony przez e-mail 14 kwietnia i otrzyma zestaw czyszczący Seventh Generation. Zwycięzca będzie miał 48 godzin na wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.


Istnieje wiele produktów i narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc Ci żyć swoim życiem. Niektóre będą działać, inne nie. W każdy wtorek podzielimy się czymś, co wypróbowaliśmy, abyś nie musiał wydawać pieniędzy, dopóki nie będziesz wiedział, że warto! Nasz wybory zazwyczaj zawierają rzeczy które także save twój rodziny pieniądze podczas gdy inny save ciebie czas lub właśnie robić twój niedrogiemu życiu łatwy zarządzać. I was provided with a free green cleaning kit from the company through My Blog Spark to try for this review, but the opinion is 100% real.