Zdrowe odżywianie przy ograniczonym budżecie

Jednym z powodów, które słyszę cały czas, aby nie używać kuponów jest to, że nie można znaleźć oferty na zdrową żywność. To tylko kolejny kuponowy mit - moja rodzina je bardzo dobrze, a my robimy to w napiętym budżecie. Zwracam uwagę na wyprzedaże, gromadzę zapasy, gdy znajdę okazję i dokonuję sezonowych wyborów, aby utrzymać nasze koszty na niskim poziomie.

Kupowanie owoców i warzyw w sezonie jest najlepszym sposobem na utrzymanie wydatków na produkty poniżej budżetu. Podczas gdy moje dziewczynki bardzo lubią truskawki i winogrona przez całe lato, ja nie zamierzam wydawać 4 dolarów za funt w chłodniejszych miesiącach. W tej chwili mamy klementynki i banany. Z niecierpliwością czekamy na powrót naszych ulubionych letnich owoców w dalszej części roku! W tym roku planuję przechowywać trochę, aby przetrwać cały rok. Tego lata moja mama i ja przygotowałyśmy i zamroziłyśmy 16 tuzinów uszu kukurydzy. Uwielbiam mieć "świeżą" kukurydzę pod ręką przez całą zimę. Zdecydowanie zamierzam zająć się tym projektem ponownie tego lata, wraz z puszkowaniem zielonej fasoli i pomidorów. Czy ty też żyjesz z letnich zapasów w puszce lub zamrażarce? W jaki inny sposób karmisz swoją rodzinę zdrową żywnością bez popadania w ruinę?

Chcemy usłyszeć Twoje pomysły! Zasady są proste: napisz na podany temat, wspomnij o MSM i umieść link do Inexpensively w swoim poście, a następnie wróć tutaj, aby dodać swój permalink w Mr Linky. Pamiętaj, aby złapać baner, aby wszyscy wiedzieli, że bierzesz udział! Jeśli nie masz własnego bloga, zapraszamy do podzielenia się swoimi wskazówkami w komentarzach. Następnie, sprawdź wspaniałe wskazówki od Team Inexpensively i naszych czytelników.

Mamy nadzieję, że wyznaczysz sobie cel na 2010 rok i dołączysz do nas na Money Saving Monday co tydzień. Uwielbiamy słuchać o Twoich wskazówkach, trikach i pomysłach na oszczędne życie. W tej chwili nasze artykuły skupiają się na tym, aby pomóc Ci zacząć realizować Twoje postanowienia w niedrogi sposób. Wróć w przyszłym tygodniu, aby podzielić się z nami swoimi wskazówkami dotyczącymi oszczędzania pieniędzy na wyjście z długów - wielu

z was stawia sobie cele finansowe, aby pracować w kierunku życia wolnego od długów, a my chcielibyśmy usłyszeć wasze pomysły!


Ten post jest częścią naszej serii Nowy Rok, Nowy Budżet. Koncentrujemy się na postanowieniach noworocznych i pomagamy znaleźć sposoby na ich realizację w niedrogi sposób. W ciągu następnych kilku dni, nasze artykuły będą koncentrować się na dwóch współrzędnych uchwał - "uzyskać fit" i "schudnąć" - z oszczędnych wskazówek na temat zdrowego odżywiania i pracy.