Oszczędzanie pieniędzy w poniedziałek: Superbowl Party

Za niecały tydzień w telewizji rozpocznie się największy mecz roku, a wraz z nim imprezy! Niezależnie od tego, czy jesteś gospodarzem małego spotkania, czy organizujesz wielką imprezę, jesteśmy tutaj, aby podzielić się wskazówkami i sztuczkami, jak utrzymać ją w budżecie.

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z organizacją przyjęcia z okazji Superbowl jest to, że rozrywka jest już zaplanowana dla Ciebie. Jest jednak kilka darmowych i niedrogich rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić opcje dla nie-sportowych fanów, którzy mogą uczestniczyć w imprezie. Oni naprawdę sprawią, że Twoja impreza będzie się wyróżniać! Poza tym, każdy wie, że prawdziwe show jest między grą - jakie kultowe reklamy zobaczymy w tym roku? Czy jesteś gotowy do gry w AdBowl? Zarejestruj się wcześniej, a następnie wróć, aby zagłosować na swoje ulubione reklamy Superbowl po meczu. Mają nawet arkusze do wydrukowania i darmową aplikację na iPhone'a, dzięki której możesz bawić się podczas meczu! Jeśli szukasz więcej gier Superbowl do wydrukowania, tutaj znajdziesz kilka zabawnych. Python ma nawet "dziewczęce" gry przeciwko futbolowi (oczywiście, ta dziewczyna kocha swoich Coltów!), w tym Super cookie bake-off!

Teraz chcemy usłyszeć Wasze pomysły na zaplanowanie oszczędnej imprezy z okazji Superbowl! Zasady są proste: napisz na podany temat, wspomnij o MSM i zamieść link do Niekonsensownie w swoim poście, a następnie wróć tutaj, aby dodać swój permalink w Mr. Linky. Pamiętaj, żeby złapać banner, żeby wszyscy wiedzieli, że bierzesz udział! Jeśli nie masz własnego bloga, zapraszamy do podzielenia się swoimi wskazówkami w komentarzach. Następnie, sprawdź wspaniałe wskazówki od Team Inexpensively i naszych czytelników.

Uwielbiamy słuchać o Twoich wskazówkach, trikach i pomysłach na oszczędne życie w każdy poniedziałek. W tym tygodniu rozpoczynamy naszą nową serię "Z miłości do...". Będziemy oferować porady dotyczące robienia rzeczy, które kochasz, przy ograniczonym budżecie. Dołącz do nas w Poniedziałek Oszczędzania Pieniędzy i podziel się swoimi budżetowymi wskazówkami na randkę -ważne jest, aby pozostać w kontakcie z drugą osobą, więc jak możemy zaplanować oszczędne randki?